Wpis z mikrobloga

Mirki, poradźcie, czy jest sens ubiegać się o odszkodowanie, wczoraj 16:10 miałem mieć wylot z #hamburg do #gdansk linią #wizzair , niestety wizzair poleciał w #!$%@?, dostałem smsa ze lot opozniony, i tak do 22:30 dostawaliśmy smsy o tym ze lot jest opóźniony, koło 23 obsługa lotniska (nie wizzair) podeszła do gate z którego mieliśmy lecieć poinformować nas ze lot został odwołany, ale od wizzara takiej informacji nie dostaliśmy, tylko ze lot się odbędzie o 15:15 następnego dnia, czyli dziś(swoja droga przełożyli go na 17:00 opóźnienie xD) obsługa poinformowała nas ze mamy prawo do 250 euro odszkodowania, według nich nawet jeśli tym samolotem nie polecimy, ale te informacje są sprzeczne z tym co pisze w internecie, ze jeśli się nim nie poleci to się nic nie dostanie, ja nim nie poleciałem tylko wziąłem lot od ryanair na 7:55, wizzair nie podaje informacji ze lot został anulowany, nie podają tez informacji dlaczego był opóźniony, ktoś tam z pasażerów pisał do jakiejś strony która wyjaśniła ze samolot nie mogli przylecieć ze względu na złe warunki pogodowe w hamburgu, mimo to ze od 14 do samej 22 samoloty ciągle wylatywały i przylatywały, znalazłem stronę która za mnie by poprowadziła sprawę ale biorą 50procent, ale jaki powód podać? Lot został anulowany według obsługi lotniska ale według wizzaira tylko opóźniony, co robić w takim wypadku?
#lotnisko #samoloty #loty #kiciochpyta #odszkodowanie
  • 2