Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem. Chciałem potestować skuteczność powiadomień z asystenta #google w kontekście warunków dojazdu do pracy i zdecydowałem się na podjęcie próby konfiguracji ustawień. Podczas przeszukiwania ustawień asystenta zauważyłem, że przy części ustawień np. sekcji transport pojawia się błąd: "403. Wystąpił błąd. Nie masz dostępu do tej strony". Nie mogłem zrozumieć dlaczego mam ten komunikat bo przecież jestem zalogowany na konto Google. Wszystkie usługi jak Gmail, Zdjęcia, Dysk itd. działają bez problemowo. Zauważyłem jednak, że gdy wybierałem inne sekcje ustawień asystenta np. Wiadomości to w kolejnym oknie widnieje mój adres email z adnotacją "wylogowano".

I tutaj pojawia się chyba problem ponieważ klikając na ten adres nie mogę się zalogować mimo wyboru każdej opcji uwierzytelnienia. Po wpisaniu hasła pojawia się opcja potwierdzenia "ta czynność została wykonana na telefonie" klikanie nie przynosi rezultatu. Zmieniam sposób uwierzytelnienia na inny tj. kod zabezpieczający wysłany na telefon lub tablet - nie przychodzi. Trzecia opcja tj. sms też nie działa ponieważ nie dostaję SMS (podany w ustawieniach).

Restart telefonu nie pomaga. Aplikacje mam aktualne. Macie pomysł co może być przyczyną?

#android