Wpis z mikrobloga

#allegro #zwrot
Mirki obeznane w zwrotach zakupionego towaru na alledrogo.
Zakupiłem przedmiot na aleledrogo, przesyłkę otrzymałem i sprawdziłem że mi nie pasuje, spakowałem z powrotem i wypełniłem specjalną ankietę o którą prosił sklep. Wysłałem do sklepu, otrzymałem od nich informację iż towar przyjęto, wystawili mi fakturę korygującąi poinformowali że zwrot kasy nastąpi poprzez alledrogo. Mail z potwierdzeniem przyszedł 08.01.24 i od tamtego czasu cisza. W banku nic nie widać na temat zwrotu kasy, konto na alledrogo również świeci pustkami. W jaki sposób jest realizowany taki zwrot kasy? Muszę go sobie przekierować z konta alledrogo czy to samoczynnie trafi na moje konto w banku?
  • 6
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double załóż dyskusje z info że nie ma zwrotu na koncie. Też ostatnio się biłem z jednym sprzedawca który twierdził że zaraz wyślę, zaraz wyślę. Koniec końców to allegro zwróciło kasę. ALE poczekaj jeszcze bo oni mają 2 tygodnie na zwrot więc możliwe że jeszcze zwrot przyjdzie. Co do konta allegro to może się tam stać że będzie zwrot na koncie allegro jeśli kupowałeś przez "zapłać później" i w ustawieniach nie wpisałeś
  • Odpowiedz