Wpis z mikrobloga

No zagrałem sobie po latach w #footballmanager w wersji #fm23 (ostatnio grałem w 2018) no i po paru sezonach Legią, gra zaczyna irytować.

Przede wszystkim o co chodzi z brakiem rozwoju zawodników. Gram chyba piąty sezon a jedyny talent, który mi się sensownie rozwinął to Tobiasz, poza tym choćbym ściągał perełki to one właściwie cały czas stoją w miejscu. W poprzednich edycjach było tak, że wonderkid po sezonie, dwóch + jakiś wypożyczeniu był gotowy do gry w pierwszym składzie. A tu nic. Piłkarz rozwija się ekstra parę miesięcy, aż tu nagle przychodzi moment że spadają mu wszystkie staty i wraca do punktu wyjścia. Co się dzieje?
  • 4
@marcelus a zatrudniasz lepszych trenerów, rozbudowujesz obiekty? Ja mam 3 sezon Legią i zawodnicy ładnie się rozwijają, Tobiasz poszedł za 25 mln, Muci też chyba za 24. A na ich miejsce sprowadzam młodszych co się rozwijają. Spróbuj kupić Mosóra z Piasta, Rakoczego. Rejczyk powinien ci się dobrze rozwijać jak go dasz do pierwszego składu
  • 0
@omnomdile tak, sztab mam bardzo ok, obiektów nie mogę już rozwijać. Muci w ogóle mi się nie rozwinął, odpaliłem w trzecim sezonie Pogoni. Rejczyk też stoi w miejscu, poszedł na wypożyczenie, ale pewnie z nim nie przedłużę. Mosóra kupiłem dopiero teraz na uzupełnienie składu, dobry zmiennik.

Z piłkarzy Legii rozwinął mi się mega Tobiasz i Slisz wyciągnął maxa, wciąż miesi mi się w składzie. Wciąż liczę na Ziółkowskiego który zaczął rozwijać się
@marcelus no to widocznie jakieś złe rng miałeś, bo te polskie talenty są chyba na zmiennym potencjale. Jeszcze z takich śmieszniejszych rzeczy to w 3 sezonie kopiłem Zalewskiego za 60 mln xD
Spróbuj też może coś pozmieniać z taktyka, żeby ogólnie lepsze oceny łapali. U mnie prawie cały pierwszy skład ma w okolicach 7,5