Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć mi jaki wybrać format płytek w łazience jak na rzucie? Płytki mam już wybrane. Występują w rozmiarach 60x60, 80x80 oraz 120x60 (też 120x120). Początkowo myślałem o ułożeniu 60x60 albo 80x80. Majster mówi, że przy 60x60 najmniej odpadów, ale dużo fug.

W komentarzu też zdjęcie rzeczywiste jak to rozrysowano już na miejscu. Układane byłyby od środku umywalki / lustra, ale nie wiem czy też może nie zrobić tego inaczej. Jakiś darmowy architekt w sklepie powiedział, że 60x60 się już nie kładzie, można 120x60 układane pionowo, ale nie wiedziałem jeszcze, żeby ktoś tak robił.

#remontujzwykopem #mieszkanie
Antiax - Czy ktoś mógłby podpowiedzieć mi jaki wybrać format płytek w łazience jak na...

źródło: D949CCF6-B6F3-4DD1-9AFE-50F401223440

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@janznetu: To jest jakiś pomysł, zamiast 3 fug będą 2 teoretycznie, natomiast wejście jest na wprost tej ściany i nie wiem czy nie będzie się bardziej rzucała ta fuga jak przy 80x80 jak będzie ułożona płytka na środku umywalki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lonate: No w tym mieszkaniu też będzie szafka pod umywalkę ok. 125 cm i 80 cm szyba na prysznic (ściana ma 205 cm). Jak masz ułożone płytki w takim razie? Fuga na środku umywalki czy płytka położona na środku czy jeszcze inaczej?
  • Odpowiedz