Wpis z mikrobloga

@Kisioj: dobrze, że nie miał wiertarki, bo by z przyzwyczajenia wywiercił kolana bagiecie i tą dziennikarke by zgwałcił i porwał do swojego burdelu. Stare nawyki nie znikają co udowodnił tutaj poniżając bagiete, bo "mniejszy, słabszy" tacy troglodyci rozumieją tylko argumenty siłowe.
  • Odpowiedz
@Kisioj: jego szybko czas zweryfikuje, kto się bardziej interesował wie że to kawał #!$%@? przez swoją przeszłość, normiki dopiero zobaczą jak mu się łańcuch zluzuje i zobaczy że jest popularny
  • Odpowiedz
@Kisioj: Nie dosc ze sie wryl to jeszcze morde darł i przeszkadzał. Patus udaje milego tylko po to zeby go internet nie #!$%@? z frikow, bo juz raz mu w ten sposob odwolano walke
essos - @Kisioj: Nie dosc ze sie wryl to jeszcze morde darł i przeszkadzał. Patus uda...
  • Odpowiedz
  • 36
@Kisioj Znaczy się ludzie czegoś innego spodziewali? To jest prawdziwy gangus po wyrokach, a nie taki pseudoprawilniak jak Denis. Mają racje ludzie co tu piszą że jak poluzuje mu się łańcuch to dopiero pokaże swoje prawdziwe" ja".
  • Odpowiedz
@Kisioj: przyszedł wsiur w kadr i już widać jak na dłoni kto to jest , udaje tu takiego że to tylko dla zabawy tam jest ale odpalić protokół k i pare argumentów i odpal jak Denis zobaczycie kwestia czasu
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Tobie o popchnięcie mnie o całokształt. Patrząc na zachowanie na wywiadzie u Ekierta, to popchnięcie wygląda ciut inaczej. Panowie mieli vibe rozbrykanych nastolatków, a nie wielkich państwa. Tu przekrzykiwanie się z Kasjo, itp. Zauważ w połowie, jak zwrócił uwagę, że tam też jest wywiad i wystarczy już tych harców.

Nie, dalej nie twierdzę, że jest dobrym człowiekiem. Po prostu uderza, przynajmniej mnie, zupełnie inna wymowa równoległych wywiadów i interakcji między
  • Odpowiedz
@Goatlord: ja doskonale rozumiem co masz na myśli bo mam podobne odczucia po obejrzeniu obu materiałów ale ciężko mi do końca stwierdzić jakim jest człowiekiem. Chciał bym wierzyć że jest taki za jakiego go uważasz ale jednak jego przeszłość sugeruje co innego. Zdaję sobię też spawę że z racji tej przeszłości każdy czeka na jego najmniejszy błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Oczko. Sam zalajkowałem i odlajkowałem pierwsze wpisy, po zobaczeniu drugiego filmu.

A co do dobrego człowieka, ciężko mi określić tym mianem, kogoś kto:

FEN 45 już w sobotę. Kto zawalczy? Patryk "Wielki Bu" Masiak. Były sutener, który zmuszał kobiety do prostytucji. Na koncie ma również porwanie i wymuszenie:


https://dziennikbaltycki.pl/ofiara-zadowolona-z-porwania-nietypowa-linia-obrony-oskarzonych-o-uprowadzenie-kobiety-w-gdansku/ar/9219813


https://gdansk.naszemiasto.pl/gang-sutenerow-z-trojmiasta-rozbity-grupa-dworasa-czerpala/ar/c1-4030458
  • Odpowiedz
@Kisioj Serio wy macie jakieś wyrzuty do gościa który ma na karty ciężkie kryminalne zarzuty.? Płaczecie o to że przepchnął przyglupa i zachowywał się głośno a puszczacie w niepamięć to ile krzywdy wyrządził w świecie. Ile kobiet dzieci przez niego miało zepsute życie …
  • Odpowiedz