Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na /r/ukraine dostają orgazmów jaki to gieroj ale moim zdaniem gość jest skończonym idiotą.

Żołnierz Nazar Maslinchuk przebywa obecnie w szpitalu w Dnieprze. Pochodzi z Równego, w życiu cywilnym pracował jako pomocnik maszynisty.

„Wojna spotkała mnie w pracy, jechaliśmy do Lwowa i usłyszeliśmy eksplozje w Brodach. Ewakuowaliśmy jak najwięcej uchodźców z Kijowa, jak najszybciej, aby pomóc ludziom. Żal mi było kobiet z dziećmi. Kiedy więc wróciłem z Iwano-Frankiwska, poszedłem od razu do WKU i powiedziałem: „Chcę służyć, to wszystko” – opowiada Nazar.

Pewnego dnia, pełniąc obowiązki na linii frontu, został trafiony przez drona. Choć przeżył, jego stan był poważny i spowodował utratę ręki.

Jego lekarz wyjaśnił: „Rozerwało mu ramię prawie do łokcia; miał poważne oparzenia. Teraz robi postępy. Jednak po rozmowie z nim widziałem, że psychicznie jest to dla niego wyzwanie. Mam nadzieję, że osoby opiekujące się Nazarem zrobią wszystko, co w ich mocy, aby otrzymał protezę wysokiej jakości.”


źródło (UA)

Był młody, zdrowy i pracował w zawodzie typu "infrastruktura krytyczna" gdzie miał dużą szansę na uniknięcie syfu. Być może po wojnie mógłby wyjechać na zachód i zatrudnić się w PKP albo DB. Pod wpływem patridiotycznego uniesienia z własnej woli poszedł na wojnę, gdzie po raz pierwszy w historii obie strony masowo mordują się zdalnie sterowanymi latającymi granatami naprowadzanymi obrazem z kamery.

Teraz jest inwalidą w upadłym państwie, przy którym nawet polska jawi się jako kraina kwasem i sałem płynąca. Bez ręki będzie mógł co najwyżej sklejać żółwie i zdejmować sobie bez pomocy gacie (#pdk).

Jedyne co przychodzi mi na myśl o takiej ofiarności to "facepalm.jpg XD" i ciesze się, że w wieku 17 lat rodzice emigrując z PL wywieźli mnie do Belgii bo MON może mnie pocałować w skórkę pańską ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na /r/ukraine dostają orgazmów jaki to gieroj...
  • 2