Wpis z mikrobloga

@mecenassrenas: Ale nie bądź arogancki mecenasie. Zapoznaj sie z nagraniem, a dopiero potem możesz mnie szkalować. Nie podaje pierwszy lepszy szurski film z żółtymi napisami. Sam posiadam dystans do tych wszystkich informacji, ale przez lata łącze kropki. Mam swoją teorie i tyle. I tak - w 4:00 masz dokument z 1933r.
@mecenassrenas: według przecieków światło jest dla nich ,,do all tool", i w powszechnym wynalazkiem opartym na inżynierii wstecznej jest sposób przesyłania informacji za pomocą światła (światłowód), oprócz tego cała technologia gdzie używane są lasery.
@mecenassrenas: wątek z 4chana na przykład, może 4chan brzmi naiwnie, ale po informacjach, które od tego czasu wyszły wszystko składa się w całość i wydaje się wiarygodne, oprócz tego wywiady z wojskowymi. Sam David Grusch zapytany czy światłowód to efekt inżynierii wstecznej tylko się uśmiechnął porozumiewawczo i powiedział, że to coś o czym teraz nie może powiedzieć.

https://imgur.com/a/NXjWQaN
@mecenassrenas: Jeśli chodzi o twoje pytanie dotyczące dokumentów, to też znajdziesz tu odpowiedz, jeśli obejrzysz do końca.

Setki dokumentów, setki wiarygodnych światków, lata badań w których nie da sie wyjaśnić dany przypadek - nawet teraz wysoko postawieni ludzie z wysokiego szczebla o tym mówią, a ludzie dalej mają klapki na oczach / uszach. Nie mówię, żeby łykać wszystko co popadnie, ale zadać sobie pytanie, zastanowić sie nad tym, zajrzeć w przeszłość,
Mr3nKi - @mecenassrenas: Jeśli chodzi o twoje pytanie dotyczące dokumentów, to też zn...
Sam David Grusch zapytany czy światłowód to efekt inżynierii wstecznej tylko się uśmiechnął porozumiewawczo i powiedział, że to coś o czym teraz nie może powiedzieć.


@Voluminius: możesz podesłać link do tego wywiadu?
Voluminus ci odpowiedział. Podobno rozbił sie statek, który posiadał w sobie taką technologie. Ty sie śmiejesz mecenasie, ale prawda może być całkowicie inna.


@Mr_3nKi_: jaki statek

Ja się nie śmieje tylko pytam bo kwestia inzynieri wstecznej mnie interesuje