Wpis z mikrobloga

Namnożyło się bolszewickiego lewactwa na wykopie, które chce zakazać branży futerkowej niczym pis tylko po to by zarobiła konkurencja z Ukrainy, wsadzać do pierdla za zgaszenie chanuki mimo, że za to co najwyżej będzie grzywna lub ograniczenie wolności, wyzywając Brauna od ruskich agentów nie mając żadnych na to dowodów. Zaraz wykopki będą podniecać się egzekucją fizyczną 18 posłów opozycji a do tego to wszystko zmierza, bo przecież nikt poważny nie traktuje PIS jako opozycji tylko jako świnie odstawione od koryta, które nigdy nie powinny wrócić do władzy za to co zrobiły z Polską.

Sytuacja jest o tyle podobna do 2015 r. gdzie wszyscy się cieszyli że PO zostało odstawione od koryta i PIS gnoił ich wszędzie gdzie się dało. Dzisiaj będzie podobnie z tą różnicą że wtedy były 4 partie opozycyjne: PO, PSL, Nowośmieszna, Kukiz (wiemy jak skończył).

Dzisiaj mamy na opozycji jedną partię z 18 posłami.

#konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazneuropy #4konserwy #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
Namnożyło się bolszewickiego lewactwa na wykopie, które chce zakazać branży futerkowej niczym pis tylko po to by zarobiła konkurencja z Ukrainy


@Aik32fr45yd: jasny gwint, przejrzałem na oczy. Dzięki za wyjaśnienie. W następnych wyborach zagłosuje za pis... znaczy za konfederacją!!
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: opozycji? Z czym do ludzi? KONFEDERACJA to jedyna partia, która w rawie każdym ważnym głosowaniu wstrzymywał się od głosu. A nie - głosowali za zakazem aborcji i karą więzienia za aborcję. A może Polacy już nie chcą skrajnych religijnych konserwatystów w rządzie?
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Jak jestem przeciwko zamykania ferm tak widząc wasze wytłumaczenie, że niby chcą to zrobić by ukraińskie firmy zarobiły ciężko traktować was inaczej niż upośledzonych psychicznie. Paranoje macie.
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: Ta sama dziaderska, sowiecka mentalność co kiedyś, ale u współczesnego homo sovieticus.
Coś mi się podoba lub mam z tego kasę czy własny interes - uczynić obowiązkowym, wciskać innym na siłę lub dopłacać do tego kosztem innych
Jak ktoś inny niż ja ma z tego korzyści bez przeszkadzania innym:
dziadyga1 - @Aik32fr45yd: Ta sama dziaderska, sowiecka mentalność co kiedyś, ale u ws...
  • Odpowiedz