Wpis z mikrobloga

#rozrywka #steamdeck #gry Cześć, jeśli kupie steam deck z drugiej ręki na gwarancji to jak mogę z niej skorzystać? Wyślę do steam na podstawie numerów seryjnych sprawdzą gwarancje a później odeślą do mnie czy do pierwotnego właściciela?
  • 7
@MrPawlo112 @Slynqq: specjalnie założył konto żeby zadać tak idiotyczne pytanie..

NIE, jak kupisz z drugiej ręki to valve jest tak głupie, że odeślą naprawionego decka do pierwszego właściciela XD A jak ten ktoś już tam nie mieszka (bo się przeprowadził gdzieś indziej) to sprzęt po prostu przejmuje nowy właściciel mieszkania. Podsumowując: Steam Deck jest na stałe przypisany pod konkretny adres zamieszkania XD
  • 0
@bubub: może ja zadałem pytanie w zły sposób a może Ty jesteś na tyle głupi by nie zrozumieć, pytanie czy moge to zrobić ze swojego konta, oraz czy nie przyjdą informacje na jego konto, przypisane do decka, więc to nie jest aż tak głupie pytanie na jakie wygląda, bo to, że spytają na jaki adres wysłać, nie znaczy, że nie zrobią tego na koncie z którego gość kupił.
@Slynqq: pytanie nadal jest głupie :) Wiesz ile problemów by to generowało, gdyby valve myślało jak ty? Uwierz mi, idioci tam nie pracują. Jest jeszcze coś takiego jak pomoc techniczna, zapytaj u źródła jak się tak boisz