Wpis z mikrobloga

Skuszony opiniami wykopków, nadrabiam sobie właśnie poranki Mazurka w RMF z w ostatniego tygodnia i nie mogę wyjść z podziwu jak wyćwiczone gardło w stosunku do pisowcow ma Pan redaktor. Wydaje się wręcz, że gdyby mógł, wciągnąłby pisowska knage wraz z jajami.

Powstaje pytanie po co? Po co niegłupi przecież Mazurek miałby z siebie robić dziennikarską prostytutke, przecież pisowcy obecnie nie za bardzo mają nawet skad brać kasę na opłacanie go. Dziwne
#tvpis #mazurek #rmf #bekazpisu #sejm
wortor - Skuszony opiniami wykopków, nadrabiam sobie właśnie poranki Mazurka w RMF z ...

źródło: IMG_2862

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wortor: ja p... nie chcecie to nie ogladajcie, macie swoje o 19 fakty, o 19.30 utrwalanie materiału na TVP, w między czasie twittery z nie albo ruchu osmiu gwiazd, a na wieczor film granica czy szkło kontaktowe, republiki czy innych polskich mediów nie musicie tez ogladac
  • Odpowiedz
  • 2
@Cinos: no co ty mówisz ziomek, republikę to ja sledze na bieżąco. Takiego wycia pisowskich świń siłą odrywanych od koryta nie spotyka się często. Też sobie obejrzyj, uśmiejesz się, słowo.
  • Odpowiedz
@wortor: ja też od czasu do czasu ogladam te wywiady z rmfa i mam wrazenie, ze to tez zalezy od tego kogo zaprosi. No bo widac, ze latwych gosci potrafi zagadac i tylko zalezy od mazurka jak mocno pocisnie np. suskiego. A z drugiej strony ostatnio widzialem wywiad z Żukowska (nie znam za bardzo) i tam bylo jednak duzo ciezej ;)
  • Odpowiedz
Powstaje pytanie po co?


@wortor: To jest właściwe pytanie, kiedyś jechał z pisiorami równo z resztą. Sasina ścisnął za jaja tak, że ten aż ten mu po bracie zaczął jechać. :D Może mu się na starość zaczyna odklejać lub co bardziej prawdopodobne jakieś deal ubili lub haki się pojawiły.
  • Odpowiedz
@Michal0173: zaczynał karierę w rubryce humorystycznej we Wprost, którego wówczas redaktorem naczelnym był Marek Król. Jeśli dobrze kojarzę obrzydliwa, pisowska kreatura o zbliżonych poglądach do Jana Pietrzaka i głębokie gardło Jaroslawa.
  • Odpowiedz