Wpis z mikrobloga

@X_Cz nie bo jeszcze ksiazulo trafi na komentarz i stracę ulubione miejsca XDDDDDD

Ale lepszy na pewno obok ostry kebson (byli tam tylko wzięli jakiegoś 7,5 mln shu) XD więc nie polecali tak mocno.

Jeszcze spoko jest patio kebab w Sopocie, ale on ma nietypowe godziny otwarcia. Generalnie drwal jest specyficzny, przez choćby dodatek tych ogórków. Jedni lubią drudzy nie.

No i nie przepadam za kebabami bez ostrości a drwal taki jest.
  • Odpowiedz
@makgyvergaleriapl Też jadłem, miejsce potrafi odstraszyć wizualnie ale wygrywa ceną. To jest bardzo dobry poimprezowy kebab XD A PATIO kebab/drwal/ostry kebson jest przedimprezowy :P

Smak 7/10 w mojej opinii ale jak weźmiesz pod uwagę cenę 9.5/10 xd W ogóle jak ich sprawdzałem to mieli świetne komentarze na Google Maps - o uniesieniach kulinarnych xD
  • Odpowiedz
Dobrze to wygląda, ale nie najlepiej smakuje - sosy są okropne i zabijają cały smak. Lepiej iść w tej okolicy Gdańska do Manekina na tiagatelle nalesnikowe albo jakiś zapiekany naleśnik.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeśli to kebab drwal w Gdańsku to powiem tyle - wygląda znacznie lepiej niż smakuje, ogólnie nie warto.
  • Odpowiedz
Jeśli to kebab drwal w Gdańsku to powiem tyle - wygląda znacznie lepiej niż smakuje, ogólnie nie warto.


@magiol za dużo powiedziane, że nie warto, jest dość przyzwoity, ale nie tak dobry jak większość pozytywnych opinii o nim. Wyróżnia go na pewno wołowina, która bardziej przypomina wołowinę niż gdziekolwiek indziej
  • Odpowiedz