Wpis z mikrobloga

@Runaway28 gdzie to? Ja od 3 dni w STL urzęduje na szkoleniu z pracy, pierwszy raz w USA


@bezpardonowy_skunks: kurde, niby sram na to całe usa, bo szczelajo, czarni lootujący, fentanyl, sodomia i chlamydia.
no ale chyba tak na chwile to bym chciał tam podjechać, zobaczyć choćby takie gupie skrzyżowanie, jak na filmach. xD
albo spacer po NY, pomiędzy tymi wysokimi #!$%@? z betonu, central park, etc:)
xD
  • Odpowiedz
@Zwierz33: z tego co pamiętam new jersey ma beef z new yorkiem XD się śmieją ze jersey jest dla staruchów XD ofc mogę się mylić bo nigdy nie byłem w USA a znam je tylko z autyzmu. Jersey to podobno brick city, ogólnie milion historii czytałem a nigdy nie byłem dalej niż Europa XD
  • Odpowiedz
@Runaway28 jedziłem po RPA, tam też mają 4 way stop, I nie było problemów ¯\(ツ)/¯ kwestia przyzwyczajenia, mimo wszystko preferuje ronda (najlepsze turbinowe jak w NL z krawężnikami oddzielającymi pasy - wtedy ludzie nie mają jak zcinać pasów i ma możliwości wymuszeń).
  • Odpowiedz
@The_Rainman: No stany to jeszcze jakos tam kojarzę ale dalej hrabstwa, miasta czy wiochy to już nie XD Trzeba by tam mieszkać.
Ale to jak u nas województwa, powiaty, gminy. Pewnie nawet amerytkanie nie kojarzą połowy swoich a tam mieszkają od urodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tylko coś google mnie zmyliło bo na mapce wyglądało jakby to była pensylwania XD A słusznie myślałem że, new jersey
  • Odpowiedz
A słusznie myślałem że, new jersey to stan ale myślałem też że, miasto tak się nazywa a tu miasto samo jersey


@Zwierz33: tak samo miałem kiedyś xD ale wydaje mi się (niech ktoś potwierdzi), że oni mówią new jersey też na Newark. W slangu (hehe gangsterów) na new jersey mówią new jerusalem/new jeruz. Teraz Ci off the dome nie napisze dokładnie bo z pół roku nie słuchałem tej płyty ale taki
  • Odpowiedz
@The_Rainman: Faktycznie jesteś jakiś autystyczny ( )
Bo ja tyle co wiem to każdemu wypada a więcej to musiałbym tam siedzieć a i tak takich szczegółów pewnie bym nie wiedział bo na #!$%@? mi to i niczego nie wnosi co jakieś patusy se gadają potocznie na jakieś miasta a że, to wiedza z neta to pewnie połowa głupoty odpowiedników wykopków z jakiś reditów co kleju się
  • Odpowiedz
Faktycznie jesteś jakiś autystyczny ( )


@Zwierz33: mam to na papierze xD ale na szczęście nigdy nie wpływało to na moje życie towarzyskie xD

o new jeruz wiem bo interesuje się battlerapem (polecam bo jest tam dużo ghostwritterów znanych raperów)
pistolvenia od jednego z moich ulubionych raperów Vinniego Paza i chyba w jakims battle ktos sie smial z glueazy albo bigg k ze nie jest z
  • Odpowiedz