Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu #polityka

Podnóżek Czyż z esbeckiej partyjnej niemieckiej telewizji zadaje pytanie swojemu szefowi Tuskowi:
panie, mamy teraz dwóch prokuratorów krajowych, mówią że Bodnar będzie za to odpowiadać karnie, co tu się #!$%@? bo uja wafla? jakieś ustawy iksy dupiksy #!$%@? Tusk weź się ogarnij xD

Niezależna Holecka z niezależnej teiewlzji im. Jana Pawła II zadaje bezlitosne trudne rzetelne pytanie Pierdosławowi Smrodzińskiemu:
panie prezesie (), no jest afera ostatnio z paliwem (), bo hihi staniało (ʘʘ) oj aż mi mokro hihi ;3

No ale pis peło jedno zło xDDDD
  • 8
i widać było, że lekko się zawiesił i musiał chwilę się nad tym zastanowić.


@Matias17: To nie jest nic dziwnego - takie wywiady zawsze są przygotowywane w ten sposób że sztab dostaje pytania wcześniej. Zdziwiłbym się jakby było inaczej bo tak się robi wszędzie na świecie.

To pytanie było "z czapy" (nie żeby to było coś złego bo tak naprawdę czyni to ten wywiad bardziej autentycznym), no ale wtedy już musisz
@jedmar: @JuliuszSlowacki W ogóle mnie nie zrozumieliście. Wykopek porównał tutaj dwa różne standardy telewizji za PiS-u i PO. Że nikt Tuskowi nie "smaruje" tylko zadaję się niewygodne pytania. Ja dodatkowo przytoczyłem fakt, że Tusk nie tylko dostaje w miarę trudne pytania, ale również dostał spontaniczne pytanie odnośnie tweeta Dudy, więc jest to dowód na to, że nie znał pytań i nie mógł się nauczyć recytować odpowiedzi na pamięć, a to że