Wpis z mikrobloga

@Niss: przecież to nie ma żadnego znaczenia, bo do gry wkroczył stan likwidacji


@Gours: czyli podsumowując, zmiany były bezprawne i nie konstytucyjne, ale to nic bo postawiono media w stan likwidacji xD Normalnie praworządność pełną gębą
@#!$%@?: co ok xD działacie jeszcze gorzej niż pisowcy, manipulacja i kłamstwa na każdym kroku, a jak się was na tym przyłapie to zamykacie gębę jakby nie było sprawy xDDDD
@niezdiagnozowany: ale ja mam to całkowicie w dupie. Dla mnie najważniejsze było przejęcie TVP, a nie zgodność z prawem. Gdyby miało być to w 100% zgodnie z prawem, to czekalibyśmy na wybory prezydenckie 2 lata, a i wówczas nie jest to pewne, bo oficjalnie TK nie stwierdził niekonstytucyjności RMN, więc nie wiem, jak mieliby rozwiązać sprawę przy obecnym składzie TK
@Gours: ma znaczenie o tyle, że w początkowej fazie wkroczyli tam nielegalnie. I generalnie wszyscy którzy brali w tym udział powinni beknąć. Bo przecież wszyscy powinni być karani za przestępstwa prawda ?
@Gours: to skoro patrzysz tak na sprawe, to znaczy pomijasz całkowicie kwestie działania zgodnie z prawem ministra Sienkiewicza to nie wiem czemu przytaczasz w swoim pierwszym komentarzu likwidację TVP. Możesz mi wytłumaczyć dlaczego to robisz?
@niezdiagnozowany

@Gours: @#!$%@? do skutku jak nie dojdzie do Was, że Sienkiewicz działał niezgodnie z prawem, a najlepsze jest to, że na działanie zgodnie z prawem powoływał się na wyrok TK, z którego jednoznacznie wynika, że działał niezgodnie z prawem.


Działał jak najbardziej zgodnie z prawem.