Wpis z mikrobloga

#danielmagical kur wa nie wiem czemu , ale ogladanie robali podczas wakacji miało swój klimat ,częściej się coś ciekawego działo, pamietam jak smażyłem dupsko na plaży na majorce i wtedy te strimy jakoś mnie bardziej wciągały w tamtym czasie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alvarez17: włodarz wtedy robił robotę raszejski VAR, czy terroryzowanie robali dźwiękami wysokiej i niskiej częstotliwości, albo pojechanie z wieprzem baobabem przez syntezator xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Visspass: A pamiętasz miras kto wtedy włodarzował? A z tym pojechaniem baobaba to jak to wyglądało masz jakiś Shot bo aż Ciekawy jestem a kur wa nie pamiętam tego
  • Odpowiedz
@Alvarez17: Mireczku z Baobabem była akcja? Że przyszedł na wódkę, i włodarz syntezatorem wyleciał, że jak nie opuści posiadłości to wezwie policję, bo jest intruzem, nabity Mariusz przytakiwał że nie życzy sobie grubego na kwadracie, to był ten Włodarz którego dane wyleciały potem po zadarł z wykopem xD i szybko się zwinął, rzekomo zarządzał z Holandii xD podeślę Ci szoty po pracy:D
  • Odpowiedz
  • 0
@Visspass: Ten włodarz najlepiej nimi zarządzał, ahh piękne czasy, szkoda że z wykopkami się nie dogadywał, A co do Wieprza baobaba to on tam dużo razy szukał atencji na Raszei dlatego już nie pamiętałem które to było jego przyjście.
  • Odpowiedz