Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja jestem zaskoczony wysoką frekwencją na tym marszu? Wiadomo że 500 k to nie było, ale według ratusza zebrało się ich 35 tysięcy. Pizga zimnem, środek tygodnia, trzeba bronić polityków którzy mają na ciebie #!$%@?, a i tak znalazło się 35 tysięcy osób które tam poszło z własnej nieprzymuszonej woli, niektórzy nawet specjalnie w tym celu przejechali dziesiątki kilometrów. Łeb mnie boli jak o tym myślę.
#bekazpisu #sejm #tvpis
  • 32
  • Odpowiedz
@gorzki99: mordo. To był typowy spontan. Dlaczego w środę? Bo miało być dzisiaj posiedzenie sejmu które tchórzę przełożyli bo czuli że mogliby pobić rekord i już w drugim miesiącu rządzenia zostać wywiezieni na taczkach. Taki sprytny unik który też trochę obniżył frekwencję.
A powód kiepski bo ruszył tylko twardy beton i mocny elektorat. Średniaki w skali niezadowolenia z Tuska jeszcze nie ruszyli. Wszystko przed nami.
  • Odpowiedz
Czy tylko ja jestem zaskoczony wysoką frekwencją na tym marszu? Wiadomo że 500 k to nie było, ale według ratusza zebrało się ich 35 tysięcy. Pizga zimnem, środek tygodnia, trzeba bronić polityków którzy mają na ciebie #!$%@?, a i tak znalazło się 35 tysięcy osób które tam poszło z własnej nieprzymuszonej woli, niektórzy nawet specjalnie w tym celu przejechali dziesiątki kilometrów. Łeb mnie boli jak o tym myślę.


@1polbol: rodziny pociotków
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: dogadaliscie sie z antifa tak? No faktycznie w taka pogode to lepiej na sklocie sie ugrzac mimo roznic swiatopogladowych niż stać na ulicy. Tylko jakieś warty ustalcie żeby nie stracic na znaczeniu I spaść w uliczna mniejszość
  • Odpowiedz
  • 0
@1polbol biorąc pod uwagę że jest środek zimy a elektorat PiSu to stare dziady i patologia to tak

Zaskoczyło mnie że tak mało patusów było ale im widać tylko zależy żeby kasa leciała a nie ważne kto daje
  • Odpowiedz
@1polbol: pomysł w skali kraju ile mają działaczy partyjnych w samorządach . Polska urzędnikami stoi oni sobie mogą wziąć wolne.
  • Odpowiedz
@1polbol: PiS ma 45k członków partii według oficjalnego spisu. Nie udało im się skrzyknąć nawet w całości własnego ugrupowania. Do tego zwożono ludzi autokarami, są informacje o naciskach ze strony Solidarności, o zaangażowaniu kościoła w zwożenie ludzi. 35k to jest NIC, jak na możliwości partii która w wyborach zebrała 7 milionów głosów w wyborach. W samej Warszawie mieli 220 tysięcy głosów, a na ten szumnie zapowiadany masz zebrali 1/3 Grudziądza.
  • Odpowiedz