Wpis z mikrobloga

"Oni jako jedyni obnażają hipokryzje", "ale was boli, fajnopolacy", "jeszcze chętniej oddam na nich głos", "konfa nigdy nie kłamie", "konfa to jedyni ideowi", "koalicja z pisem? weź leki xD", "po co kłamiesz, trollu?", "tylko im jednym nie chodzi o koryto", "morda, lewaku", "socjalizm", "zmasakrował", "zaorał", "mówi jak jest, hehe", "lewactwo sra ze strachu, że konfederacja bedzie miała klub w sejmie", "merytoryczne propozycje, ale nikt tego nie słucha", "ale Braun przech*j, kozak, propsy", "dopiero Sławek na swoim kanale wyjaśnil mi o co chodzi z tą ustawą, bo wcześniej nie mogłem zrozumieć", "mireczki, o co chodzi z tą całą konstytucją, wyjaśni ktoś?" :)

#polityka #wybory #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazprawakow #sejm #heheszki
nietak7 - "Oni jako jedyni obnażają hipokryzje", "ale was boli, fajnopolacy", "jeszcz...

źródło: 20240111_094744

Pobierz
  • 18
jak cytujesz, to podawaj autora. Chyba nie wymyśliłeś cytowanych wypowiedzi?

@mamabijeatataniezyje: Płatny troll, który codziennie całymi dniami spamuje Wykop propagandą przeciwko Konfederacji, coś zmyślił? Niemożliwe.
  • 2
@mamabijeatataniezyje: o, dzięki za przypomnienie, ten wyświechtany tekst z byciem w pokoju też powinienem był przywołać w moim poście jako przykład podważania przez konfiarzy jawnych faktów :)

PS: już ponad 200 osób się ze mną zgodziło dając temu postowi plusa, ale możesz oczywiście dalej wytykać mi, że gdzieś pominąłem przecinek, donkiszocie :)
@nietak7: zmniejszyli budżet na internetowych trolli (widać to nawet na wykopie już, teraz już się nie dostaje 30 minusów w minutę za napisanie, że konfa to dobudówka do pisu)