Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: to wina 15% wyborców Lewicy xD Ja tam widzę pół na pół Narodowcy na dudy a Kucownicy na Czaskowskiego czy jakoś tak. Pewnie teraz byłoby więcej na dudlaka bo jest silniejsza dominacja narodowców czy koniunkturalistów jak Wipler czy Tyszka.
  • Odpowiedz
@sexlord

@RozkalibrowanaTurbopompa #!$%@? kwantowy bosak, nic nie może ale wybrał prezydenta. No iks #!$%@? de. Mnie ciekawi kto głosował na biedronia a potem na Dudę


Akurat wtedy mógł. Różnica w ilości głosów między Duda i Czaskoskim była minimalna. Wystarczyłoby żeby przekazał jasne stanowisko swoim wyborcom. A tak, że nie jest to zbyt inteligentna cześć społeczeństwa to szybko łykneli "w pierwszej na bosaka, w drugiej na dude"
  • Odpowiedz
@aulus: Raczej Kidawę-Błońską tak się ocenia, a nad Rafauem same zachwyty. Żałowałam, że ich zamienili, bo inaczej PO miałaby tak #!$%@? wynik, że WRESZCIE miałby szansę wejść do drugiej tury ktoś spoza układu PO/PiS. Teraz mam to w dupie, bo wiemy, czym na serio jest Hołownia i jego partia - przybudówką PO, vel gównem w ładnym papierku, jak wcześniej Nowoczesna.
  • Odpowiedz
@Sprzedawczyni_Cebuli: zapewne dlatego, ze ma wszystkie prezydenckie cechy. Doswiadczenie, eurydycje, wyglad, prezencje, znajomosc jezykow, wyksztalcenie. Jest reprezentantem inteligencji, rowniez takiej do ktorej wielu inteligentow aspiruje. Jest tym, czego jego wyborcy oczekuja w prezydencie, antyteza dudu.

Nie jest o jakis pean na czesc Trzaskowskiego. Te same cechy ma tez np Sikorski, ale ten ma tez spory elektorat negatywnny.
  • Odpowiedz