Wpis z mikrobloga

240 829 - 1 000 = 239 829
Data donacji - 10.01.2024
Rodzaj donacji - płytki krwi duże
Miejsce donacji - RCKiK Wrocław
Grupa krwi - B Rh+
Prywatny licznik - 40430 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK I, ZHDK ZDZN

Pękłem czterdziestkę, w sensie litrażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie wiem czy tego nie odchoruję, bo początkowo temperatura w sali 16 Celsjuszów, po godzinie 18.. Zęby mi tylko chwilę dzwoniły i ak zimnej krwi powrotnej to nie pamiętam.
Panie nie bardzo chciały ciągnąć tematu... Ale podejrzewam, że jakaś księgowa głowa wymyśliła żeby, w ramach oszczędności, na noc ogrzewanie skręcać do zera. I rano zanim się nagrzeje...
No ale jest zima, to musi być zimno pani kierowniczko! ¯_(ツ)_/¯

#barylkakrwi #krwiodawstwo #rckikwroclaw

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
olgierdkos - 240 829 - 1 000 = 239 829
Data donacji - 10.01.2024
Rodzaj donacji - pły...

źródło: f9e0947067f41058a450e6009

Pobierz
  • 5
  • 0
@Wujek_Mosze to jest bardzo dobre pytanie, ale problem jest taki, że nie pamiętam.. Kiedyś w RCKiK we Wrocławiu można było poprosić i wydruk wyników, ale teraz... Lekarka na szybko rzuci z monitora jakimiś cyframi i pyta czy chcę oddać płytki. A dziś dodatkowo spytała czy mogę podwójne.

A ta czterdziecha to po części nabita separacją płytek. Jedna donacja liczy się jako 1000ml pełnej i przerwa pomiędzy 4 tygodnie zamiast 8.
@vivianka
O! To znów działa? Bo ja kiedyś też tak robiłem, ale jakiś czas temu kilka razy z rzędu w odpowiedzi uslyszalem ,że "już się nie drukuje" i lekarz może na monitorze pokazać.. Następnym razem przetestuję. Dzięki! :]
Ciekawe, czy w systemie e-krew kiedyś będą wyniki, chyba były takie plany/obietnice.