Wpis z mikrobloga

W POlsce jak zwykle, ale dzisiaj szczególnie. Politycy pisu zostali zamknięci i to jeszcze tak perfidnie, że trzaskowski się cieszył że się autobus zatrzymał prezydenta... Ale jakby koparka albo rosomak utorował drogę przed prezydentem to ten gałgan zacząłby coś pieprzyć o lamaniu praw czlowieka, wandalizmie czy innych wysrywach.. a prawda bylaby taka, ze taki gest bylby jeszcze sprawiedliwszy od utorowania samochodow przez interweniującą straż pożarną.
Niestety pełowski faszyzm się coraz bardziej szerzy, a banda lemingów powie ze pisowiec ze mnie xDDD i dobrze, bycie pisowcem to większa duma niż bycie kombatantem, honorowym dawcą krwi, jezusem, piłsudzkim itd. jedynie dlaczego nienawidzę pisu, to tego ze nie rozprawił się z opozycją tak jak teraz po z pisem. Powinien odrazu w 1 dzień rządów pozamykać wszystkich platformersów bez wyroków albo powywozić ich na sybier a potem zdelegalizowac opozycję. Wolność polega na tym ze zdrajcy ojczyzny nie mają żadnych praw, a patrioci maja dożywoti immunitet a nie odwrotnie. No ale cóż, niestety (bądź stety) pis to katolicy i mieli by przy tym jakies opory moralne, a platformersi to sataniści bez jakichkolwiek zahamowań moralnych, społecznych, duchowych itd... jezus umarł na krzyżu, teraz polska umarła przez tuska.. ale na szczęscie są ludzie którzy się nie poddadzą w tej niesprawiedliwości pelowców
#pis #bekazpo #bekazlewactwa #tfusk #tusk ##!$%@? #zalesie #trzaskowski #rzad #polska #faszyzm #wiadomosci #warszawa #autobus #konserwatyzm #satanizm
  • 4
  • 0
@Rakky: nic mi nie płacą a wręcz mi zabierają. Żenada że każdy inny światopogląd niz popieranie faszystów z platformy to dla was trolling, tacy jestescie tępi i zadufani we wlasnej bańce że trudno wam dostrzec cokolwiek innego niż czubek własnego nosa