Wpis z mikrobloga

Mireczki z #perfumy, co się do jasnej ciasnej stało z Aqua di Gio? Nie dość że butelka jakaś dziwna (40ml), zapach jakiś totalnie inny, cena jakby wyższa. Czytałem coś o reformulacji, ale z tego co się orientuję, nie powinno to polegać na całkowitej przebudowie zapachu.

Czy po prostu covid zregenerował mi węch?
  • 11
  • Odpowiedz
@wacek_1984: to co podlinkowałeś to edp, nowe perfumy z 2022 roku. To inny zapach niż klasyczne Acqua di Gio, o które zapewne ci chodzi. Jeśli chcesz klasyka to kup wodę toaletową ze strony, którą podrzucił @loopie96
  • Odpowiedz
Podpinaj sie pod pytanie: jak sie teraz zapach trzyma i ile jest z oryginalu lat 90tych? Bo wszedzie slysze, ze jeden wielki ch...
  • Odpowiedz
@wacek_1984:

co się do jasnej ciasnej stało z Aqua di Gio? Nie dość że butelka jakaś dziwna (40ml), zapach jakiś totalnie inny, cena jakby wyższa. Czytałem coś o reformulacji, ale z tego co się orientuję, nie powinno to polegać na całkowitej przebudowie zapachu.


to jest flanker (alternatywna wersja) eau de parfum który dość znacząco się różni zapachem, jeśli chcesz "stare" acqua di gio to szukaj wersji eau de toilette,

np. na
afc85 - @wacek_1984: 
co się do jasnej ciasnej stało z Aqua di Gio? Nie dość że butel...

źródło: IMG_20230705_132436

Pobierz
  • Odpowiedz