Wpis z mikrobloga

@JacquesSpermiage: Pixel w testach takich konkretniejszych uchodzi za markę z najlepszymi zdjęciami (z pominięciem Huawei), ale i tak zaznaczyłem Japka xD

Metodologia wątpliwej jakości, ale i tak wynik, który można było przewidzieć. Ja m.in. z powodu zdjęć planuję kupno Pixela jako kolejny. Jakbym kręcił filmy to pewnie bym Japko kupił.
  • Odpowiedz
Też myślałem o Pixel, niestety odstrasza mnie brak dystrybucji u operatorów w PL. Cholera wie czy i jak długo będzie działał w PL

@J_A_N: Są ludzie co sprowadzają, są sklepy co sprowadzają, można przez znajomych. Jak zaryzykuję to i x-kom, ale u nich ceny odpowiednio wyższe, na tyle, że bardziej się będzie opylać coś od Samsunga.
  • Odpowiedz
Cholera wie czy i jak długo będzie działał w PL


@J_A_N: pixele ludzie ogarniają już u nas od kilku generacji normalnie z amazona lub kilku sklepów w PL, co ma nie działać?
  • Odpowiedz
@glos_zenady: Bezpośrednio z Amazona też myślałem, ale raz, że w sumie nie wiem czy można zamawiać bezpośrednio stamtąd do Polski, a dwa, boję się w razie czego akcji z załatwianiem jakichś napraw, rękojmi ect. Pewnie przed faktem zrobię serię wpisów z zapytaniami.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: w esiltonie z tego co czytałem na twitterze to bardzo sprawnie ogarniają reklamacje i pomoc w naprawach gwarancyjnych. Sam kupiłem tam dwa telefony, ale nie miałem na szczęście okazji korzystać z obsługi posprzedażowej.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus polecam, kupowałem od Tomka z esiltona pixela 5 chwilę po premierze, jeszcze gdy sklep się tak dobrze nie rozkręcił. Miałem wadliwą sztukę z zacinającym się przyciskiem power. Napisałem do nich, wszystko mi zgłosili, zaniosłem tylko telefon do punktu kurierskiego i jakieś 2 tygodnie później był u mnie kurier z naprawionym telefonem. Polecam grupkę na FB google Pixel fanclub polska tam można się dużo dowiedzieć z pierwszej ręki.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenon: Przewinąłem. Nie chce mi się tego oglądać, bo nie kupuję smartfona po to, żeby zdjęcia nim robione podobały się innym. Po prostu śmieszą mnie takie teksty, że coś zniszczyło konkurencję. Samsung i Apple też się zapewne uśmiechają z politowaniem.
  • Odpowiedz