Wpis z mikrobloga

Ja tego nie rozumiem czemu osoby, ktore wgl nie maja glosu do spiewu biora sie za robienie nut. Kto to wgl slucha poza dziecmi?
Zobaczylem co to znowu wypuszczone zostalo i tam nawet ledwo to miauczenie slychac tak ją stłumili. I tyle poprawek tam naniesionych a i tak slychac ze nie ma glosu xD Najwieksza beke mialem jak z Oskarem Cymsem nagrala to wtedy byla slyszalana tak potezna przepasc, ze ona psula wrecz ta piosenke, Oskar wspaniale i to bylaby nuta, ktora bym chetnie czasem wlaczyl gdyby tylko mu sie trafila prawdziwa wokalistka z glosem.
Z tych wszystkich influencerek to jedynie Kociołkowa wydaje się mieć ładny głos. Czasem na story coś wrzuci jak śpiewa jakis cover bez zadnych ulepszaczy, bez nawet nuty w tle i mozna oczy zrobic jak sie to slyszy bo naprawde dobrze jej to wychodzi i powinna w ta strone probowac a inni no coz.. niech robia co im sprawia przyjemnosc chociaz u doroslych ludzi to wzbudza zazenowanie xD Jak jest sie w czyms slabym i nie ma do tego talentu to sie po prostu tego nie robi. A influ chca teraz byc jak te 7letnie dziewczynki i piosenkarka i aktorka i modelka i jeszcze ch.. wie kim xD Ale predyspozycji zadnych. Az mi sie czasy Mandaryny przypominaja, ktora jak wypuscila nute ludzie mysleli, ze umie spiewac a na koncercie sluch stracili xd

#friz
  • 6
Ja tego nie rozumiem czemu osoby, ktore wgl nie maja glosu do spiewu biora sie za robienie nut.


@corryand: Dobra to może ja odpowiem i wytłumaczę jednocześnie. Dzieje się tak z uwagi na fakt, że ludzie słuchaj ksywek nie nagrywek a tutaj mamy markę całą którą jest Wersow ludzie a zwłaszcza jej fanbase nie będą słuchali tego bo to jest dobre a dla tego, że to jest Wersow poza tym piosenka
@corryand: Przepraszam, ale po przesłuchaniu tej piosenki uważam iż problemem nie jest absolutnie głos Weroniki zaś totalnie zepsuty mix/prawdopodobnie i realizacja piosenki bo ta Wersow głos ma całkiem fajny. Ja na przykład zobaczyłbym ją bardzo chętnie w czymś w stylu piosenek zespołu Goya bo ona ma taki ton głosu kobiecy, delikatny, ciepły mniej więcej trochę profilem zbliżony do Pani Magdy tam śpiewającej która chyba bodajże nawet z Julią Żugaj pracowała. Ten
Cztero0404 - @corryand: Przepraszam, ale po przesłuchaniu tej piosenki uważam iż prob...
@corryand: ta dzisiejsza piosenka jest bardzo słaba ale osobiście uważam że jej płyta jest np dużo lepsza niż płyta Marcysi która wydaje się że śpiewa dużo lepiej. Ogólnie ma kilka fajnych piosenek ale ta dzisiejsza na pewno do kosza.
@corryand według mnie jedyne osoby z uniwersum ekipy i genzie które potrafią w tą muzykę to mortalcio i Bartek Kubicki. Reszta gdyby nie odpowiednie programy kariery by nie zrobili.