Wpis z mikrobloga

Mirki ile teraz % można urwać w sklepie rowerowym?

Biorę gianta 1 lub 0 i w oficjalnym sklepie kosztuje 5 i 6k

Rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział, że jakiś tam rabat może zaproponować.

Szukać tego roweru w innym kanale/stronie/jakimś sklepie nieautoryzowanym?

Ile % zniżki mogę wyciągnąć?

Zapytałbym o alternatywę dla gianta 0/1 i pojawiał się tam gdzieś polygon heist, ale na Śląsku jest nie do zobaczenia.
https://www.giant-bicycles.com/pl/roam-disc-0-2022


#rower
  • 10
  • Odpowiedz
drogie rowery


@Kroko1234: jak patrzysz pod względem jakości marketówek, to te są bardzo drogie. Ja mam rower za 12k, i twierdzę, że dalej był tani na tle obecnego rynku.
  • Odpowiedz
@G06DbT: dokładnie, jak sie nie wyda 40-50k to wstyd jeździć. Zresztą nawet jeśli to co to za jazda, lepiej dopłacić te kilkadziesiąt tysięcy i mieć osiągi 0.00001% lepsze.
  • Odpowiedz
@melba: nie o to mi chodziło. Rower za 5k to jest rower, który przed #!$%@? i inflacją kosztował z 3,5k. Decathlonowski triban 520 kosztuje 5200 na sram apex. To jest dobry rower, i zawiesie nas wszędzie tam, gdzie chcemy. To jest wzrost o około 50%!

Także moje 12k nie wygląda tak dziwnie. I nie mówię o rowerach za 40k, bo to jest abstrakcja. Amatorom nic nie dają takie rowery.
  • Odpowiedz
kupują drogie rowery a potem plaku plaku ukradli mi

@Kroko1234: aaa, czyli samochód też mam mieć tani? I portfela nie nosić? I najlepiej puste mieszkanie?
#!$%@? skąd się takie dałny biorą xDDD
@melba u, kolejny. Ciekawe że te teksty "dopłać 50k" to rzucają zazwyczaj osoby kompletnie nie w temacie danej dyskusji xDD Fakt jest taki że 5k to jest entry lvl i nic nie ma wspólnego z drogim rowerem tak wspomniał
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: @WielkiPowrut88 @GrubyKociol @melba
Wątek nie dotyczy tego ile kosztuje dobry rower. W swój stary włożyłem dwukrotność wartości w przedsezonowym serwisie, bo połowa części była do wyrzucenia. Tak więc nie oszczędzam, a no i 4.5k~ dzisiaj to nie jest wcale jakaś niewyobrażalna cena za rower

Męczy mnie już szukanie konkretnego modelu, dlatego chcę gianta.

Pewnie skończy się to roam 1, bo katalogowo w salonie było to 5k. Zakładam, że urwalbym tam
  • Odpowiedz