Wpis z mikrobloga

@PanLenart: Amazon prime w DE a PL to dwa różne światy. W Niemieckim prime jest o wiele więcej filmów i nowości w porównaniu do oferty amazon prime w Polsce.
  • Odpowiedz
@PanLenart Możesz normalnie używać Amazona z PL, żadne geoblokady nie obowiązują. Tak jak mówisz, różnica w cenie kolosalna.

Wiadomo, że nie skorzystasz z dostaw darmowych, ale jeśli zależy Ci tylko na Prime Video i Prime Gamingu to śmiało :-)

@Ratusz1

Wskażesz które? Do tej pory miałem raczej na odwrót, sporo seriali było niedostępnych w Niemczech.

Żeby było śmiesznie od lutego mają zacząć przerywać filmy reklamami, a jak chcesz mieć bez, to do
  • Odpowiedz
  • 0
@Ratusz1 a na niemieckim są te filmy i seriale z polskimi napisami? Bo na netflixie często ten sam film ma w Polsce tylko polskie a w Niemczech tylko niemieckie
  • Odpowiedz
@Funs Serio? Rezerwowałem na listopad hotel i dostałem zwrot.. Może dlatego, że rezerwowałem wcześniej?

@PanLenart

Różnie. Treści Amazon Originals mają też polskiego lektora np., ale ogólnie większość zawartości tylko DE / ENG i nie ma tu żadnej geolokalizacji, żeby VPN-em się podeprzeć.
  • Odpowiedz