Wpis z mikrobloga

do wszystkich którzy uwierzyli w kłamstwa konfederuskich propagandzistów z wykopu i nie tylko, o tym że konfederosja wcale nie jest przybudówką pisu i udawaną opozycją
jak tam?
głupio wam teraz?

od razu zaznaczam, pytanie skierowane to tych co naprawdę się nabrali, nie do konfederuskich mateckich i szafranowiczów niezwykle tutaj aktywnych

miała być "jedyna prawdziwa opozycja wobec pisu" jest powielanie pisowskiej propagandy na każdym kroku
miało być rozliczanie aferzystów, jest bronienie aferzystów
miało być odsunięcie pisowców od stanowisk, jest wzajemne popieranie się konfedepisu w głosowaniach na stanowiska
miało być wywracanie stolika, jest siedzenie przy wspólnym stoliku koalicyjnym

#neuropa #4konserwy ru #konfederacja ru #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfedepis #polityka
afc85 - do wszystkich którzy uwierzyli w kłamstwa konfederuskich propagandzistów z wy...

źródło: banda czworga

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@afc85: Ty nie rozumiesz, oni są zarówno przeciw PiS, jak i przeciw PO!
Tylko gdy mają wybierać między dwoma, to wybierają wstrzymanie się od głosu, albo PiS, bo bardziej jednak nie lubią Tuska, ale to już mniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@alexturner:

screen z wykopu jako dowód, nieźle xD


tam są wyniki glosowania ze strony sejmu tępa mejzo

psie #!$%@?


może i nie każdy idiota to prawak, ale każdy prawak to idiota i patus
  • Odpowiedz
@alexturner: A no tak, jak "tylko" 45% konfy zgadza sie z pisem to sie nie liczy, pobite gary xD
Teraz wytlumacz dlaczego osoby ktore w tym glosowaniu byly przeciw juz pozegnaly sie z partia Konfederacja i mowily ze juz nie jest tym do czego dolaczali?
Ciekawe czy teraz tak chetnie by glosowali za uchyleniem immunitetu Braunowi za gasnice i lamanie 195kk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harrame ale ja mam to w dupie gościu xD
Wytłumacz po z lewica głosują ramię w ramię z pisem, nazywając ich program rozdawnictwem, sami rozdając jescze więcej. Tam każdy jest hipokrytą a bronienie jakiejkolwiek partii ślepo jest debilizmem.
Pewnie nie, #!$%@? #!$%@? łba nie urwie :D
  • Odpowiedz
@alexturner: nie masz wstydu konfederuski wieprzu. Na szczęście wasza szurska partia przyciąga tylko takich matołow więc nigdy do władzy się nie dorwiecie.
  • Odpowiedz
@wortor o czym ty pieprzysz, mógłbym być twoim ojcem a ty mnie od małolatów xD

Że ci nie wstyd wyzywać obcych ludzi w internecie, ty z tej uśmiechniętej Polski? :))
  • Odpowiedz
@alexturner: jesteś głupszy niż myślałem, skoro nawet przeczytanie prostego zdania cię przerosło.

I nie bredź mi tutaj o byciu czyim ojcem, konfiarz jedyna styczność z kobietą ma, jak raz na 9 miesięcy mama wysyla go do fryzjera, bo robactwo sie w chacie zalega
  • Odpowiedz
@alexturner: lewicja, partia prosocjalna glosuje zgodnie z oczekiwaniem wyborcow za projektami socjalnymi? no jak oni smią, niech sie tlumacza!
konfa, partia pseudowolnosciowa i pseudoniskopodatkowa glosuje razem z pisem za nowymi podatkami i odbieraniem immunitetu za to ze ktos obrazil bozie? "ale ja mam to w dupie gosciu"
wy sie nawet nie staracie xD
  • Odpowiedz