Wpis z mikrobloga

Za wykonanie wszystkich misji na mapie gwieznej odblokowuje się arbitraż i ścieżka stali. Jeśli wykonamy wszystkie misje na mapie gwieznej w trybie ścieżki stali to coś ciekawego się odblokowuje czy nie? Warto w ogóle zrobić wszystkie misje na ścieżce stali czy szkoda czasu?

#warframe
  • 6
  • Odpowiedz
@ElMurano:
1. Zmień język gry na angielski, żeby mieć dostęp do 100 razy większego rynku, a nie tylko polskiego
2. Za odblokowanie każdej z misji dostajesz expa do Mastery Rank, więc warto.
  • Odpowiedz
@ElMurano: nie, ale dostając expa odblokowujesz wyższy poziom, który daje dostęp do rivenów, podmiany skilli, lepszych broni i takie tam.
  • Odpowiedz
Jeśli wykonamy wszystkie misje na mapie gwieznej w trybie ścieżki stali to coś ciekawego się odblokowuje czy nie?


@ElMurano:
Dostajesz Mastery za każdą wyczyszczoną misję plus chyba po 1k za Junction, Wiki twierdzi ze w sumie 27k mastery (odpowiednik 9 broni)
Daje ci to też dostęp do wszystkich misji Steel Path Daily, a to dobra metoda do farmienia Steel Essence. Za Steel Essence można kupić sporo fajnych rzeczy.
Daje ci dostęp
  • Odpowiedz
  • 0
@brass: "Daje ci to też dostęp do wszystkich misji Steel Path Daily" nawet jak nie masz dostępu do tej misji normalnie to dalej możesz wykonywać te specjalne 5 misji co sie resetują po 24h, wiem bo sam je tak wykonuje zbierając właśnie esencje stali aby kupic sobie mody umbry.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jurix: wiem czym są rangi mistrzowskie, ale dzięki za info XD
@brass @Jurix e, czyli lekkie rozczarowanie. Mam zrobione wszystkie węzły na ścieżce stali i z mapy ze ścieżki stali zdobyłem już 20k expa do mistrzowskiej rangi tak więc te pozostałe 7k (równiwartość jednego warframe i np. 1/3 broni lub dwie bronie i 1/3 trzeciej broni.) nie są dla mnie kuszące. Wy Panowie możecie mieć inne zdanie, ale według mnie nie
  • Odpowiedz