Wpis z mikrobloga

@gonzo91: kupilem oculusa 2 pobawilem sie tyg i lezy od 2 lat zakurzony, za duzo #!$%@?, ubierania przygotowywania sie do sesji, jak na monitorze dostepne wszystko w 2 sekundy. To sie nie przyjmie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@essalysolu dopóki nie zaczną tego sprzedawać, a ludzie nie zaczną testować to nie wiadomo czy się przyjmie, bo czegoś podobnego nie ma. Możesz pisać o oculusie, ale jest on mega biedny w porównaniu do tego.
CZAS POKAZE. Produkcja tak jest limitowana, wiec dużo tego nie sprzedadzą.
  • Odpowiedz
@essalysolu: to Ty chyba jakiegoś innego oculus kupiłeś. Nie dyskutuję o tym czy się przyjmie czy nie bo to zależy od implementacji i co Apple zaoferuje w swojej wizji VR/MR/AR, ale akurat to o przygotowaniach do sesji to trochę bzdura.
Mam PSVR 1 i tam to faktycznie się bawiłeś z kabelkami itp, ale teraz mam też questa 3 na stacji dokującej i czasami nawet jak mam 15 minut to po prostu
  • Odpowiedz
@czohracz: rozumiem twoja zajawke, ja je kupilem do simracingu, ale meczylo mnie to strasznie i po 2 tygodniach zajawki wisi od 2 lat, Wole triple screena. A jakies sabry czy inne to bardziej ciekawostka, wszystko super ale wole jednak plaski obraz.. Oczy chyba tez nie bardzo sie z tego ciesza majac takie dawki swiatal z bliska, aczkolwiek badania sa rozne. Stawiam, ze to sie nie przyjmie, od wielu lat jakosc soczewek,
  • Odpowiedz
@essalysolu: w te tematy akurat nie wchodziłem, więc się nie wypowiem. Też próbowałem różnych gierek itp i też wolę flat screen do tego, a to czego się nie spodziewałem to bardzo dobra implementacje i use case dla symulatorów typu ping pong, boks czy też inne apki fitnesowe.
Dodatkowo Meta próbowało rozkręcić segment biznesowy oraz społecznościowy (metaverse), ale poległo. Może Apple zrobi to lepiej, może nie, ale wydaje mi się, że jesteśmy
  • Odpowiedz