Wpis z mikrobloga

#famemma Obejrzałem z nudów walkę Soroko vs Szachta (przydupas Zaleckiej). Walka w k1, a cwelisko praktycznie za każdym razem dobijało Soroko kilkoma ciosami, gdy ten upadał. Kilka razy w ciągu walki. Tak mnie zastanawia, jaki iloraz inteligencji mają ci prawilniacy, żeby podczas walki nie pamiętać reguł :D. Dobrze, że pamięta kiedy się wysrać. Zalecka też faulowała w swoich walkach, co tylko potwierdza, że w tym środowisku, musi być zakaz pokazywania się, jeśli IQ przekracza 50.
Swoją drogą, bardzo fajnie się ogląda tego buta od Soroko, gdy tamten prawilniak już siedział na dupie xd.
Po tych faulach jak najbardziej mu się należało.
Menosas - #famemma Obejrzałem z nudów walkę Soroko vs Szachta (przydupas Zaleckiej). ...

źródło: Zrzut-ekranu-3251-780x470

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Menosas: soroko tez chciał dobijać tam oni mózgu nie maja i zrobili sobie walkę bez zasad wiec klasa wynik sprawiedliwy (soroko dalej walczył) bodajże w następnej walce zemdlał w przerwie i chciał dalej walczyć XDDDDDDD #!$%@? prawilniacy
  • Odpowiedz
@Menosas: ale co jak co szachta zjeb ale w przeciwieństwie do niego ma jakiś tam „charakter” bo chłop ze złamana ręka się #!$%@? a penis od podmuchu się #!$%@?
  • Odpowiedz