Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy

Panowie pewnie pamiętacie Dawida Hanca, następce Cristiano Ronaldo xDDDDD

Polecam profil na fejsie: "Kacper Bywalec - piłkarz"

Profil prowadzi ojciec i jest tak toksyczny, że aż ciężko mi to ubrać w słowa.
Każdy kto ma inne zdanie = atak ze strony ojca
Każdy komentarz nawet nie negatywny, tylko nie wychwalający syneczka = toksyczność starego
Truskawką na torcie są komentarze, januszy, którzy chwalą ojca jako trenera który jest lepszy od Guardioli, Mourinho, Ancellotiego, bo przecież oni nie pracują z młodzieżą - to jest autentyk, piszą tak pod postami xDDDDD

Filmy ukazują tylko same udane zagrania Kacpra, oczywiście xDD
Na filmach zwróćcie uwagę, że Kacper tylko się kiwo, mało co komu podaje, bo przecież to miszcz dryblingu i tak trzeba. No chyba, że kolega nie poda Kacprowi to już mamy problem !!!1111

Jest tego wiele więcej, polecam się zapoznać.
Z przyjemności będę śledził dalej, poczynania naszego polskiego Nejmara, jak skończy w jakieś V lidze, ale niech balonik będzie pompowany jak najbardziej oczywiśćie :))))

Ps: Zapomniałem dodać, że do taty Kacpra odzywają się wszystkie akademie w galaktyce. Francja, Holandia, Portugalia, Hiszpania, tylko z jakiegoś powodu dalej gra w Polszy.
PS2: Jeden z widzów, zauważył, że Kacper gra też mało na tych turniejach, jest tylko wpuszczany na ogony, ale stary pompuje dalej balon xddddd
  • 7
@donvitoandolini1995 tak, też ostatnio czytałem, że tym razem najlepsza akademia we Francji. Kurcze jakoś tak śledzę profil i coraz mniej spina mi się ta historia piłkarskiego geniusza. Chłopakowi życzę powodzenia, ale masz rację, że ojciec nie daje się lubić.
@donvitoandolini1995: akurat ostatnio o tym samym pomyślałem, że strasznie toksyczny koleś. Pozjadał wszystkie rozumy. Skoro ma taką wiedzę to już dawno powinien być w jakimś City czy Barcelonie, a nie uczyć WF w szkole.

Fajnie, że młody tak drybluje i ma bardzo dobrą technikę, ale seniorska piłka to już co innego. Takich geniuszy to może jest kilku na świecie. Teraz to bardziej opiera się na balansie ciała czy szybkości, a nie
@EndriuK89: wiesz co nie jestem z tą techniką pewien, Hanc też robił takie trikasy, ale to możesz małpe nauczyć nawet.
Technika użytkowa to raczej krótkie prowadzenie piłki przy nodze, bo jak będzie starszy to z tych trikasów to nic mu się nie przyda xd
@donvitoandolini1995:
Ja obserwuje ten profil i jestem pod wrażeniem ile włożył pracy w szkolenie swoich synów,
Wg mnie gościu mógłby założyć swoją szkołę i spokojnie trenować młodych. Mój syn ma 8 lat i chodzi do jednej akademii, ale jak widzę ich technikę czy niektóre treningi to mam ochotę sam go trenować ;/
Polska szkoła piłki to dramat, dlatego uważam, że gościu ma pojęcie o piłce i wie, że najpierw trzeba nauczyć
@RAMBOnaBOSO: na swój wiek prezentuje się bardzo dobrze. Opanował to wszystko do perfekcji, bo trenuje indywidualnie z ojcem, pewnie po kilka godzin dziennie i przeciwnicy w jego wieku są dla niego pachołkami i ma teraz olbrzymią przewagę. Oczywiście sami do tego doszli, nikt nikomu nie broni tyle trenować i za to ogromny plus.

Teraz jak to się przełoży na piłkę seniorska. Dziś śmiało można powiedzieć, że piłkarzy, którzy przejdą dryblingiem trzech,
@donvitoandolini1995: ja śledzę już od dawna po za Kacprem jest jeszcze młodzieży brat który już dla ojca jest bardziej perspektywiczny XD ogólnie ojciec ma #!$%@? nr. Kiwki a że podawanie i technika dalsza będzie później jak to ogarnie. Jak dla mnie ojciec świr na synach swoje marzenia realizuje. Ale może to jest pomysł na zrobienie z dzieciaka piłkarza