Wpis z mikrobloga

Jaka jest waszym zdaniem główna przyczyna tak wyraźnego pogorszenia wizerunku Roberta Lewandowskiego wśród Polaków przez ostatnie 2 lata?
#lewandowski #mecz #galamistrzowsportu #pilkanozna

Jaka przyczyna?

  • Wyraźny spadek formy czysto piłkarskiej 12.7% (22)
  • Transfer do Barcelony i jego otoczka 10.4% (18)
  • Afera premiowa i brak jasnych wytłumaczeń 11.6% (20)
  • Postawa na zasadzie "ja kontra reszta świata" 9.2% (16)
  • Afera bachatowa 53.2% (92)
  • Inna 2.9% (5)

Oddanych głosów: 173

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dergfell: akurat w sprawach premii to zabawne ze janusze się zesrali do tego człowieka, który anonimowo wpłaca większe kwoty niż by mu przysługiwało z tych premii. To, że my jesteśmy biedakami nie znaczy , że multimilioner by się zesrał o takie kwoty. Robert z własnej woli zerwał współprace wartą 20 milionów złoty z Huawei tylko dlatego ze z ruskimi współpracował w czasie wojny
  • Odpowiedz
@ziko100 Trzyma Cię jeszcze po sobocie?

Robert jest słabym kapitanem, nie nadaje się do teh roli. Nie wychodzi na ważne wywiady po meczach, ma wiecznie pretensje do innych. Brak samokrytyki. Jego wywiad dla meczyków oskarżał innych zawodników z drużyny. Fatalny film dokumentalny o sobie też mu nie pomógł.
  • Odpowiedz
@ziko100: wpłaca x mln na biednych więc może z kasy publicznej #!$%@?ć drugie tyle bo to dla niego nic a potem zamiatać sprawę pod dywan itd. no spoko. gówno mnie obchodzi czy dla niego to dużo czy mało bo wielki KAPITAN który w sprawie przywłaszczenia sobie kilkudziesięciu milionów z kasy publicznej (któremu wcale nie oponował) wypowiedział się raz po ~pół roku na zasadzie "przykro mi że się zrobiła afera" to
  • Odpowiedz
@dergfell: To nie jest tenista ze sam sobie decyduje czy jakąś kasę przyjmuje tylko członek zespołu, który nie tworzą tylko piłkarze ale też selekcjoner, sztab trenerski, masazyści, dietetycy, fizjo itd. Z przebiegu rozmów masz pokazane, ze była grupa piłkarzy która miała obojętny stosunek do tej kasy a inna była zainteresowana jej podziałem . Jak potem wyszło najbardziej pazerni i kłótliwi byli selekcjoner a zwłaszcza członkowie sztabu którzy zarabiają po 5-10
  • Odpowiedz