Wpis z mikrobloga

Ktoś jako prezent świąteczny kupił mi oficjalny dock. Z racji tego że tego wyrobu komputero podobnego nie da się dockować, to mam podejrzenie że się ten dock spalił.
Wysłałem zawiadomienie do Valve, ale zgaduje że nie obejdzie się bez wysyłki gwarancyjnej.
Jestem w innym kraju niż osoba która mi kupiła prezent. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

#steamdeck #valve
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Andr3v: nie wiem jakis kupiłem i był jakiś drogi #!$%@? napewno to nie jest wina kabla. Jest na nim napisane że przyjmie 30v.
Czy to normalne że ten dock piszczy? A po podpięciu ładowarki, się na chwile wyłącza?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: nie, piszczące cewki to oznaka pracy danej cewki na pewnych parametrach. Czasami zmiana obciążenia czy rozdzielczości pomaga.
Są serie kart graficznych czy zasilaczy gdzie to jest naprawdę upierdliwe, ale nie pozwala na wymianę czy zwrot.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: to ewidentnie wyglada na problem konfiguracji odswiezania. Sprawdz czy nie masz aktualizacji dla docka w ustawieniach, pokombinuj z rozdzielczoscia, uzyj kabla DP zamiast hdmi. A jak nie to se kup dock od Jsaux. Tanszy i prostszy.
  • Odpowiedz
  • 0
@GokuMK: Nie żydzie nie kupie kolejnego docka bo potem usłyszę że to zy dock bo różne są.
A to już 3 spaliłem.
Kabel DP ma swoje 10 standardów?

Co w zasadzie robią te aktualizacje w docku?
  • Odpowiedz
  • 0
@GokuMK: tak, nie ogarniam dla tego pytam różnych ludzi. Na reddit dostaje fale minusów za nagrywanie filmików w którym konsola po podłączeniu do monitora gaśnie.
Poprzednie huby piszczą po podpięciu do nich myszki, a po zrobieniu czegoś więcej nie działają wcale

A nie sory teraz jeden zasugerował że wystarczy zmienić monitor, nie znaczy to że mój nie jest wspierany, ale warto go zmienić bo tak. Wszystko jest złe nawet #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@MarchwiowySok: najlepsze co valve ma do zaoferowania to... nowy dock
Oni myślą że 4 spalone nieoficjalne doki i jeden oficjalny o niczym nie świadczy
Spróbuje sprzedac ten monitor, trochę jestem z siebie niezadowolony że dałem się oszukać żydowi na jakieś gówno gejmingowe.

Według valve to jest niemożliwe a wgl dock jak i steam deck wspiera 120Hz
  • Odpowiedz