Wpis z mikrobloga

Ludzie jakie wy tu głupoty wypisujecie to głowa boli. Jaki DPS, to że ktoś jest alkoholikiem to nie znaczy, że mu zabiorą mieszkanie. Czy wy sobie zdajecie sprawę, że ciężko kogoś #!$%@?ć z mieszkania (case Gohy i U2) nawet jak ma długi, robi #!$%@? totalny, a co dopiero jak to jest jego własnościowe xD A mieszkanie Rokin ma zostawić kuzynce, bo pamiętam jak było o tym kiedyś.

Będzie taki DPS jak u Konona xD
#danielmagical
  • 18
  • Odpowiedz
  • 2
@Mati992: wiesz zanim to nastąpi to Mariusz się zdąży zachlać naście razy. To nie jest tak, że nie płacisz jakiś czas i out. Lokator w tym kraju jest ciężki do ruszenia.
  • Odpowiedz
@beuntrue: Tylko , że magical brał prawników i wiedział co robić żeby to przedłużać, a taki Mariuszek sie na wszystko zgodzi , kto by tam nie przyszedł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@88Radek88: tylko że magical nie miał własnościowego mieszkania a mariusz ma i jeśli mieliby mu zabrać to mieszkanie za niepłacenie to dopiero za jakieś 20lat jak nie więcej jak dług przerośnie wartość mieszkania :)
  • Odpowiedz
@blackdevile1995: tego za 200k nikt nie wezmie. Toruń to nie miasto TOP5 zeby liczyc 10k za metr, a co dopiero w takim stanie i po takiej historii xD

Toruń to nawet nie jest porównywalne miasto do Katowic, a tak nowe mieszkania są po 6k/m2
  • Odpowiedz
@beuntrue:
Człowiek nieporadny życiowo,osamotniony,z zaburzeniami,alkoholik u którego pod wpływem występuje zagrożenie życia.
Na DPS się nadaje. Koszty pokrywa skarb państwa,albo MOPS, gmina.Nie wiem...I to da się zrobić szybko,rok-dwa. Tym bardziej,że sprzeciwu i bronić go,nie będzie komu.
W przypadku Szkolnej, to pewnie ktoś zadeklarował jakąś opiekę i temat upadł.
  • Odpowiedz
@blackdevile1995: nówka sztuka rynek pierwotny za 6k m/2 w odległości 2km od rynku, ale wykopek nadal myśli, że te mieszkanie Mariusza które ma niecałe 40m2 na 10 piętrze z robactwem ktoś kupi po 10k za metr xD Jak zjesz topchipsy to zapytaj mamy jakie są realia.
  • Odpowiedz
@TylkoDuda123: to kup mieszkanie za tyle xd sam wynajmuje komuś w toruniu mieszkanie i wiem w jakich cenach chodzą takie mieszkania. jak znajdziesz mi takie mieszkanie na rubinkowie w takim metrarzu za 200tys to chętnie kupię do remontu pozdro
  • Odpowiedz