Wpis z mikrobloga

Witam

Czy ktoś z was, byłby w stanie wesprzeć finansowo? Pytam, ponieważ dopiero 20 dostanę rentę, a jestem goły i niewesoły.
Jestem facetem, który ma 32 lata, od urodzenia mam wadę serca (brak zastawki) oraz mam wadę słuchu, która sprawia, że w obecnym czasie jestem prawie całkowicie głuchym człowiekiem (mam ponad 80% ubytku słuchu, więc na lewe ucho jedynie słyszę dźwięki, a na prawe mowę), a do tego jestem po dwóch udarach, które miałem w 2015 roku oraz w 2020 miałem zawał.
Jeśli chcecie dowodów, to znajdziecie je na zrzutce, lecz jeśli chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć, to walcie śmiało.

PS Jeśli chodzi o pracę, to próbowałem składać cv na ochronie oraz podobnych rzeczach, w których ktokolwiek byłby w stanie zatrudnić tak poważnie chorego człowiek, lecz dupa. Do tego dodam, iż od czasu zawału mam poważną depresję, to jednak mimo prób (różnych tabletek) nie było poprawy, więc się poddałem i nie mam siły, by znów latać po psychiatrach - niestety.
PPS Aby nie było tak, że tylko siedzę na dupie i tylko się żalę, to od 10 lat zajmuję się promowaniem mało znanego kina, to jednak po udarach na nowo musiałem się uczyć pisać, przez co straciłem ponad dwa lata, by powrócić do umiejętności przed tym zdarzeniem - może i nie piszę profesjonalnie, to jednak, jeśli chcielibyście sprawdzić moje umiejętności, to zapraszam tutaj #filmowyjanusz
PPPS A Tutaj link do mojej zrzutki - https://zrzutka.pl/z/januszkochakino

Pozdrawia Janusz - Filmowy Janusz

#gownowpis #kiciochpyta #zebrajzwykopem #zrzutka
  • Odpowiedz