Wpis z mikrobloga

Mirki, zamawiał któryś z was oryginalną podróbkę słuchawek Beats z #aliexpress ? Jeśli tak to jak z jakością?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kichachi: Już oryginalne nie grzeszą jakością dźwięku, a co dopiero podróbki. Jeśli zamierzasz kupić te słuchawki dla szpanu to osiągniesz efekt przeciwny do zamierzonego.
  • Odpowiedz
@Kichachi: (#) Do domu znajdziesz coś znacznie lepszego, markowego, w Polsce.

Fakt, słuchawki są ładne. I tyle. Plastik, jakość dźwięku w oryginalnych jeszcze nie jest tragiczna (chociaż patrząc na cenę...), a w podróbkach jest po prostu słabo. Oczywiście, jak na słuchawki za 40zł, to nie jest źle, nawet jest nieźle, ale i tak wolałbym zainwestować w coś mniej "okazałego", a lepszego.
  • Odpowiedz
@Kichachi: Zamawiałem wiele par beats tour dla siebie i znajomych. Z doswiadczenia wiem, że taniej kupić na ebay.com Jakość dźwięku porównywalna do sony ex10 czyli jest okej. Ja polecam.
  • Odpowiedz
@Kichachi: Jakość wykonania będzie dużo gorsza bo wiele złego o Beatsach można napisać ale wygoda i wykonanie jest przyzwoite. Co do dźwięku zależy jak trafisz, niektóre podróbki potrafią grać lepiej. Jak chcesz zamawiać z aliexpress to poczytaj o słuchawkach Takstar.
  • Odpowiedz