Wpis z mikrobloga

Drogi @mimik739. Czytam od niedawna te Twoje wpisy i stwierdzam, że w poszukiwaniu atencji jesteś mistrzem, lecz iloraz inteligencji nie jest na wysokim poziomie. Może wrzucisz Twoim fanom tutaj ten pozew o wtargnięcie i o kradzież? xD. @plazma moją sugestią jest nie oddawania dysku twardego już wyjaśniam dlaczego:

Jakiś czas temu byłem poza strimem u Mariusza(celowo nie mówię kiedy, ale wszystko nagrałem), celem mojej wizyty była chęć poprawy jakości strima, nie było problemów aby Mariusz mnie wpuścił, tak samo jak u Plazmy, w jego przypadku nawet widać na strimie, że Mariusz Go wpuścił bez oporów(nie, nie było to wtargnięcie), dałem Mariuszowi fajeczki, wódeczkę po czym powiedziałem mu, że mam spoko dysk, który poprawi pracę komputera, dodałem, że mogę mu go pożyczyć, oczywiście Mariusz się zgodził, więc zgrałem wszystko co trzeba ze starego dysku, wsadziłem mój, zapaliłem z chłopakami i poszedłem, pewnie nie pamiętają tego faktu gdyż byli pijani. Od niedawna próbowałem skontaktować się z Mariuszem aby oddał mi mój dysk, lecz bez skutecznie. Ostatnio, gdy Mariusz dobrowolnie wpuścił Plazmę do swojego domu a ten wyłączył strima, ze względu na upokorzenie Jacka na live, który był nagi, pijany oraz nie mógł wstać, przy okazji wziął MÓJ dysk, za co mu dziękuje, ponieważ jak wspomniałem nie mogłem się skontaktować z Mariuszem (Plazma, napiszę do Ciebie w jaki sposób możesz mi oddać ten dysk). Oczywiście posiadam fakturę, gdzie widnieją wszystkie informację odnośnie dysku, wraz z numerem seryjnym.

P.S Jak sprawa ucichnie, strimy może ruszą, może nie, wpadnę do Mariusza jak Ty, wraz z alko oraz papieroskami i zapytam Go czy po za transmisją wtargnąłeś do niego i zmusiłeś do złożenia zeznania (xD). Dodam, że jeśli tęsknisz za oglądaniem nagiego Jacka, zawsze możesz skorzystać ze stron dla homoseksualistów.

#danielmagical #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz