Wpis z mikrobloga

#famemma Friki się kończą, największe ksywy się wypalają bo ile można wałkować to samo. Ciekawe zestawienia się powoli wyczerpują. 24' być może będzie decydującym rokiem i zobaczymy w którą stronę to pójdzie, moim zdaniem już jest bliżej niż dalej.
  • 9
  • Odpowiedz
@XYZ91: ja tylko czekam na pojedynek Jacy Murana z najmanem (tutaj nawet o sam pojedynek nie chodzi, a o konfy i programy z nimi) i przestaje śledzić freakfighty bo już nie dają tyle radochy co wcześniej.
  • Odpowiedz
@XYZ91: Zestawien już nie ma. Ogladanie Natana, który walczy 3 (może 4 jeśli na fame też) z rzędu jest męczące. Poza nim został Denis, który poza labrygasem nie ma już żadnego przeciwnika
  • Odpowiedz
@ElMurano: Ja chciałem z ziomkiem jechać na galę gdzie Najman z Muranem mieli walczyć przed śmiercią Mateusza, ale teraz ten pojedynek już tak nie grzeje, bo Jaca jest inny niż był i mu się nie dziwię. @boolProptestingCheatsEnabledtrue Tyle, że właśnie o to chodzi, że ten format się też wypala powoli ze względu na to co napisałem. Ale to moje zdanie. @duzynos też bym to zobaczył, ale już dużo takich pojedynków nie
  • Odpowiedz
@XYZ91 co dalej to nie wiem ja sam już nie oglądam gal tylko shoty z konferencji i tak samo skróty walk. Powstanie 3 organziacji i chęć zrobienia siana już tak przeruchalo rynek że ciężko skleić coś ciekawego i jedynie #!$%@? typu Natan szatan ratują galę
  • Odpowiedz
@XYZ91: Wypala się, to fakt, jednak obecnie nadal jest to dla mnie bardziej interesujące niż sama gala. Warto do tego dodać konkurencję, która nie daje widzowi odetchnąć od formatu. Teraz nie musisz czekać na następną galę kilka miesięcy, skoro w następnym tygodniu masz już kolejne materiały promocyjne od konkurencji. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz