Wpis z mikrobloga

Gdzie się teraz szuka pracy?


@mlodyfubu: jednej czytając kartki przy wejściu do sklepu, innej na pracuj.pl, a jeszcze innej na nofluffjobs. Nie doprecyzowałeś, jakiej pracy szukasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek takiej w której zarobie co najmniej 4,5 tys zł, produkcja, kierowca, doradca klienta w specjalistycznym sklepie albo dziale, mogę spróbować jako handlowiec, obsługa klienta, na magazynie też bez problemu sobie poradzę ale tam nie ma takich zarobków raczej.
  • Odpowiedz
Na prawdę nie ma w tym mieście pracy za co najmniej 4,5 tys zł?


@mlodyfubu: Witamy na prawdziwym rynku pracy, a nie tym wykopowym gdzie żeby zarabiać miliony, trzeba po prostu mieć angielski na B1 i znać Excela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlodyfubu bajki o klepaniu tabelek to sobie możesz wsadzić w buty. Może 10-15 lat temu, ale teraz wyższe to coś jak matura kiedyś. Niby nie jest obowiązkowe, ale wypada mieć. Wyobraź sobie, że na twoje miejsce jest 1000 takich którzy właśnie mają to wyższe. Może i jest większy wybór z pracą, ale tez więcej kandydatów. Ty chcesz 4.5 a taki Janek zrobi to samo za 4k
  • Odpowiedz
@mlodyfubu no ok, to w takim razie idz i znajdź te mistyczną robotę. Sam szukałem pracy w KRK jakieś 3 miesiące za trochę ponad 5l ma rękę, po 3 msc 5.5 i wiesz co? Totalne gówno, ale ludzie robią. Tak samo rekrutowali teraz kogoś, z 2 msc im zeszło bo dosłownie przebieralni w kandydatach. O czymś to chyba świadczy? Praca biurowa, ludzie po studiach. A ty chcesz 4.5k na magazynie czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczarrra tak, głównie na produkcji i montażu ale magazyn i obsługa klienta nie jest mi obce, byłem liderem/brygadzistą więc w zarządzaniu ludźmi też mam doświadczenie. Mogę spróbować czegoś nowego, szybko się uczę. Obsługa komputera w tym Ms office i jakieś programy graficzne też potrafię.
  • Odpowiedz