Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@radziuxd pytanie gdzie ta czekolada dostala robakow… producent odpada a wiec pozostaje hurtownia/dystrybutor kolejko sklep lub u Ciebie w szafce. Kiedy produkt zostal kupiony i ile lezy u Ciebie w szafce? Sprawdz inne inne pridukt obok ktorych lezala czekolada, moze masz problem z molami?
  • 0
@stefek-maniek nie wiem skąd była ta czekolada, bo to młody dostał, trzymam tego sporo, bo właśnie co rusz dostaje, a wcale tego nie je. Niemniej pierwszy raz taki przypadek, mam jeszcze 3, jedna ważna do maja i dwie ważne do kwietnia. Ta była po terminie kilka miesięcy. Faktem jest, że Kinder Czekolada nie jest szczelnie zamknięta, więc mogło się to stać wszędzie, a drugim faktem jest to, że od teraz zawsze będę
@radziuxd sprawdzaj całą szafkę i szczelnie zamykaj rzeczy typu czekoladki - to już wiesz, makarony, kasze itp, bo po terminie czy nie, mole spożywcze zjedzą wszystko. Mi się kiedyś #!$%@? do imbiru który się ususzył w misce na owoce.
@radziuxd niestety trzeba sprawdzac produkty. Skoro czekolada byla kilka miesiecy u Ciebie w szafce to to „cos” co zlozylo jaja to na pewno nie ma inkubacji kilka miesiecy. Sprawdz foty jak wyglada larwa mola spozywczego, bo mi sie nie chce a moze to jest dobry trop???? widujesz takie male „cmy” latajace w kuchni?
@radziuxd dla twojego info. Czekolada nie może się popsuć. Chyba że to podróbka lub ma jakąś wkładkę. Nawet biały nalot to nie poznaje że się popsuła tylko tłuszczyk wyszedł, można podgrzać i jeść.
  • 0
@hhunter22 ma wkładkę, przecież to Kinder Czekolada. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@stefek-maniek z tego co napisałeś to rzeczywiście, są to larwy moli, ja osobiście mola nie widziałem u siebie w mieszkaniu od kilku lat. Myślę, że młody mógł już taką dostać. ( _)