Wpis z mikrobloga

Kupiałm moim koteckom, nowe posłanie.
Kosz z wikliny, wyłożony poduchą.
Zależy mi na naturalnych materiałach, po pierwsze sztuczne się elektryzują, później koty kopią ;-) Po drugie, moim zdaniem lepiej się prezentują i jeśli się onie dba, to o wiele dłużej służą, niż takie z tworzyw sztucznych.
Plus są lepsze dla środowiska.
Zastanawiam się jeszcze nad zakupem budki, jedna z kotecek bardzo lubi się chować. Wcześniej często otwierała sobie jedną z moich szafek z ciuchami i się bunkrowała, ale zmieniłam meble i już nie ma takiej możliwości.
Przeglądałam Olx, Vinted (gdzie upolowałam nowy kosz) i Allegro. Właśnie na tym ostatnim, z wymienionych portali, znalazłam budki np ze skóry naturalnej. Polski producent, a lubię wspierać naszych, budki prezentują się całkiem zacnie. Fajna jest opcja personalizacji, można wybrać materiał i można "podpisać budkę", dzięki plakietce z imieniem. Ważne są też sensowne wymiary, jest zalew takich domków, ale często są one za małe, jak na potrzeby dorosłych kotów.
Jakke są wasze doświadczenia, jakie domki mają wasze kotki i czy je lubią?

#koty
Pobierz ignis84 - Kupiałm moim koteckom, nowe posłanie. 
Kosz z wikliny, wyłożony poduchą. 
Z...
źródło: Screenshot_20240105_082752_fr.vinted
  • 9
@sberatel: Też mam doświadczenie. Koty w domu mam od dziecka. W sumie do tej pory, jak im coś kupowałam, to korzystały z tego. Przede wszystkim ważne żeby zastanowić się jakie koty mają potrzeby, na co zwrócić uwagę. Choćby o wspomnianych wymiarach. Kiedyś moja mama uszyła niby bardzo fajną budkę, ale jednak okazała się być za mała. Jeśli się nie spodoba, po prostu odsprzedam :-)