Wpis z mikrobloga

#mapy #windows #lokalizacja #mapygoogle
Ktoś mi wyjaśni, czemu na komputerze wariuje mi lokalizacja?
Raz pokazuje mi, że jestem w Poznaniu, raz w Łodzi, ale nigdy nie pokazuje mojej prawdziwej lokalizacji. Teraz to w ogóle wskazuje mi na Cyców (xD), woj. Lubelskie, gdzie ja jestem z okolic Trójmiasta xD Tyczy się to nie tylko map googla, ale również innych aplikacji, które korzystają z lokalizacji.
  • 10
@GdzieJestBanan: musiałbym poszukać tik toczków jednej programistki z discord, a następnie dogłębnie wyjaśnić błędy w urywku kodu jaki napisała.
Błędy błędami wszędzie się znajdują, ale na tle potwora spagetti mówienie o tym jak dobrze się programuje będąc samicą, bo kurde musze to każdemu udowadniać, jest dość zabawne.

Sam discord co update ma nowe błędy i zamiast je latać, dodają nowe funkcje typu więcej kolorowych maskotek.
Miałbym to gdzieś gdyby nie fakt
@Rustyyyy: Ja tam z nowego Windowsa jestem względnie zadowolony, ale zgodzę się - do ''siódemki'' nie ma podjazdu pod wieloma względami.
Co do discorda, to dość często korzystam, głównie prywatnie ze znajomymi. Jak masz jakieś ciekawe kanały tematyczne to możesz podesłać. Najpierw wszystkie fora wyniosły się na grupy facebookowe, ale nigdy te grupy nie są odpowiednio moderowane i znaleźć tam coś granicz z cudem, discord pod tym względem jest o wiele
@GdzieJestBanan: sporo z tego co napisałem, to skrócony zlepek opinii ludzi znających się na tym lepiej ode mnie.
Discord team miał swój Twitter z którego pochodziły wspomniane filmiki.

Microsoft po wprowadzeniu parytetów miał sporo odejść pracowników i często wspominali o tym co się dzieje.

Obecnie jestem w pracy, wiec nie mam czasu na ponowne szukanie wszystkich rzeczy o których napisałem.