Wpis z mikrobloga

Była promocja na skyrima SE, to postanowiłem kupić + anniversary update i teraz pojawia się pytanie: Jakie mody polecacie? Chodzi głównie o ulepszenie grafiki (mam RTX 3080 12GB) + jakieś fajne, klimatyczne armory, bronie, może jakieś dungi/krainy.
#skyrim #gry #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: no właśnie o to chodzi, że tam jest tego pierdyliard i ciężko się połapać.
Btw. mody nadal najlepiej brać z nexusa czy z tego in game menu "dzieła" też styknie?
  • Odpowiedz
no właśnie o to chodzi, że tam jest tego pierdyliard i ciężko się połapać.


@marv0oo: Bo to kwestia indywidualna, nikt ci nie powie jakie drzewka lubisz a jakie tekstury budynków. Przeglądaj, szukaj, eksperymentuj.

Btw. mody nadal najlepiej brać z nexusa czy z tego in game menu "dzieła" też styknie?


Z tego co pamiętam to tam w in game menu #!$%@? jest. No i bez mod managera albo się pogubisz, albo
L3gion - >no właśnie o to chodzi, że tam jest tego pierdyliard i ciężko się połapać.
...

źródło: Screenshot 2024-01-04 at 22-56-21 My account

Pobierz
  • Odpowiedz
Była promocja na skyrima SE, to postanowiłem kupić + anniversary update


@marv0oo: za ile? a no i ostatnio Bethesda znowu coś #!$%@?ła także masa modów może nie działać
  • Odpowiedz
@marv0oo: podziękuj bethesdzie. Mody były elegancko przystosowane do "finalnej" (przynajmniej tak się ludziom wydawało) wersji skyrim SE czyli 1.5.970. Potem becia wypuściła anniversary upgrade (czyli po prostu zaczęła sprzedawać pakiet modów) i wymusiła jakieś gówno updaty, więc sporo ludzi usilnie downgradowało wersje właśnie do 1.5.970. przy patchu 1.6.659 becia się uspokoiła wiec moderzy zaczeli dostosowanie modów do tej wersji i był luz, przynajmniej na rok a teraz mamy kolejny patch bo becia znowu chce sprzedawać mody, więc znowu są problemy.

tylko becia ma podąża żelazną logiką:
1. miej grę, która żyje tylko dzięki modom z community,
2. wypuszczaj patche, których nikt nie chce, które nic nie poprawiają a jedyne co robią to niszczą mody
3. udawaj zaskoczenie, że ludzie nie chcą
  • Odpowiedz