Wpis z mikrobloga

Ja się przesiałem z S21 na Iphona 13. To była średnia decyzja. Po roku wróciłem na S23. To była bardzo dobra decyzja. NAjbliższe plany to przesiąść się z S23 na S24 za rok. Powrót do Iphona raczej wątpliwy. Niestety nie dorzucono mi do pudełka tego ślepego i bezkrytycznego uwielbienia dla nich, którym się #!$%@? 99% ogółu z Iphonami w tym kraju.
@mlodyfubu: Z takim podejściem będziesz żałował ;)

Znajomy ma zwykła 15 i serio jedyny problem z 60Hz to w przypadku szybkiego przewijania stron w przeglądarce.

Ale trzeba postawić sprawę jasno - co się oczekuje od telefonu, a nie że fajny.

Ja przesiadkę robiłem świadomie, tzn. wiedziałem co oczekuję, co potrzebuję i z tego powodu nie narzekam. Z drugiej strony stwierdzam, że dziś realna różnica między telefonami ze stajni Apple i Samsunga
@mlodyfubu mam iPhone, ale to ze względu na MacBooka (którego polecam). Tak ogólnie to uważam, że iPhone jest niewarty swojej ceny. Ograniczony system, który wymusza konkretne działania i decyzje zakupowe. I mówię to jako osoba, która używa już nie pierwszego iPhone. Miałem chwilę przesiadki na Huawei za ułamek ceny i gdyby nie słaby aparat i brak wielu potrzebnych mi aplikacji, to bym zdecydowanie został z tamtym urządzeniem. Dodatkowo mnie od używania iPhone