Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie nastąpi twarda delegalizacja pisu i zaoranie ich ludzi to oni za 4 lata wygrają znowu, prezydenckie jeszcze jestem w stanie uwierzyć że przegrają bo nie mają dosłownie kogo wystawić, ale wybory już wygrać mogą. I wtedy będzie pikachu fejs.

Jeżeli powtórzycie te same błędy z tymi ludźmi to ha tfu na was.

#polityka #sejm #bekazpisu
  • 15
@gien: ja to wiem, ty to wiesz, wielu to wie że polakom nie można pozwalać decydować o sobie bo są nieodpowiedzialni, pis ma wytresowany elektorat, a tusk i reszta po prostu mieli fuksa że ludzie ruszyli na wybory ze złości, dlatego tą partię należy zniszczyć
@gorzki99: Dlaczego głupie? Za chwilę zacznie się jakieś wprowadzanie lewackich ideologicznych debilizmów i ludzie będą chcieli wrócić do tego, co było.
@czasnawybory666: PIS raczej już nigdy nie będzie tak silny jak kiedyś. Jeśli opozycja wygra wybory prezydenckie (a nie wygląda na to by PIS miał mocnego kandydata) to nawet w przypadku wygranej PISu musieliby się męczyć z opozycyjnym prezydentem przez niemal 3 lata i nie byliby w stanie przeprowadzić tak szybkich zmian jak w 2015.

Bardziej obstawiam, że wraz z pograszaniem się zdrowia Kaczyńskiego, prawica wzmocni się przez podział.
Nie wiem, jakie masz na myśli.


@gien: Lewaki chca mi wmowic ze istnieje 2137 plci, Ze na "aroamerykanina" nie moge mowic slowem na m, a otylosc nalezy wynosic na piedestal i jest estetyczna (tak w skrocie)

Prawaki chca mi wmowic ze tylko bozia moze mnie uratowac i musimy polske bozi zawierzyc. W piatem mam nie jest miesa i abrcja do 3 tygodnia lub invitro to jest grzech.

Dokladnie takie same debilizmy.
Ale bierzesz pod uwagę, że większość ludzi w Polsce jest wyznania katolickiego i w to, co masz po prawej, już wierzy?


@gien: Ale bierzesz pod uwage ze malo mnie interesuje kto w co wierzy? Wiara jest sprawa osobista. Ja chcialbym zyc w panstwie ktore kieruje sie prawem i przepisami a nie wiara i 10 przykazaniami.

Wierz se w co chcesz ale za uja nie tworz z tego prawa dla wszystkich. Taka
@gien: A rozumiesz że ci ludzie tylko wierzą na pokaz a nie rozumieją w co wierzą? Tym wystarczy że pleban powie "kura przestała się nieść bo szatan na nią spojrzał" i taki człowiek gotowy w to ślepo uwierzyć...