Wpis z mikrobloga

#kononowicz Dostałem mejla od anonka, który twierdzi, że zdobył zaufanie mlecznej ekipy i udaje że pomaga im w lurkowaniu wypoku. Dzięki temu głupi tłuścioch ufa mu na tyle, że pokazuje korespondencję z prawnikami. Informator z jednorazowego adresu e-mail przesłał mi pismo, datowane na grudzień 2023 w sprawie pozywania za wpisy o mlecznym na wypoku. Mja opinia: myślę, że sad nikomu z nasi tak by nic nie zarzucił ale mlecza etzipa mogłaby dzięki tej akcji poznać dane wrażliwe wykopków by potem ich stalkować do woli. Taki Centaur Trojański mleczngo master minda a raczej jego papugi
bezpravkano207 - #kononowicz Dostałem mejla od anonka, który twierdzi, że zdobył zauf...

źródło: w8

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@No_mad: to jest tzw outstanding move
mógł wybrać posty gdzie ktoś obraża jego z imienia i nazwiska, podaje jego adres,obraża mu ojca, obraża żonę, uważa że dziecko jest nieślubne a wybrał mój wpis gdzie stwierdziłem że żeby zakończyć uniwersum szkolnej należy kononowicza zamknąć w czubkach
ktoś mi powie gdzie w tym jest logika?
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: daj słowo harcerza, że to nie jest troling. Mieszanie @elektryczny_mariusz w rzekome jechanie po mlecznej ekipie to przecież jakaś abstrakcja. Gościa tutaj wyzywali od lateksów za to, że wyrażał swoje zdanie odnośnie charakteru konona, co poniekąd nawet wpisywało się w narrację rudego o tym że grubemu się nie da pomóc bardziej niż on sam tego chce.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: O nie, nie ma mnie. Moim marzeniem było żeby zostać skutym, skazanym prawomocnym wyrokiem bielskiej rury na dożywocie, i finalnie przewiezionym do Knurschwitz Bembenau.
  • Odpowiedz