Wpis z mikrobloga

Zrozumcie pisiory i kryptopisiory że nikt z wyborców koalicji (poza jakimś kodostwem i innymi tego typu tworami, ale wciąż mniejszość) nie uważał że ten rząd będzie zajebisty i zrobi z Polski drugi Singapur. Po prostu PiS pokazał, że da się rządzić tak #!$%@?, że nawet ludzie którzy mają politykę w dupie nie mogli tego wytrzymać. Nowy rząd jest jak typowy polski rząd, #!$%@? ale stabilnie, tylko że my wiedzieliśmy na co się piszemy. Dlatego wasze #!$%@? że patrzcie co PO zrobiło!! Na nikim wrażenia nie robi.

#sejm #polityka #polska #bekazpisu
  • 70
@Mineciarz69 za 4 lub 8 lat młodzi będą zbliżać się do trzydziestki, ich poglądy w tym czasie zmienią się jeszcze kilka razy. Za wszelkie niepowodzenia i trudności, w wejściu do dorosłego życia, obwinią obecny rząd.

My wtedy głosowaliśmy na pisiorów, bo okrutnie irytowała nas buta i bezczelność Platformy, za Tuska też było bardzo źle, dlatego Kaczaffi wygrał zdecydowanie. Jednak z czasem okazało się, że zamieniliśmy siekierkę na kijek. Propaganda PiSu i jawne
@bacaa90 jakieś pierdoły wklejasz, a ja pamiętam jak tusk #!$%@?ł w tamtej kampanii że zrobi "jedno okienko" dla restauracji działalności gospodarczej. i oczywiście go nie zrobił.
ilość paoierologii w działalności gospodarczej dzięki unii wzrasta cały czas, ale twoje rankingi idą w górę
@Bumelante: ale PiS po 8 latach to chyba każdy mógł skrytykować? Chodzi o to, że konfiarze jak ty, prują się do obecnego rządu po 2 tygodniach od przejęcia władzy, a ich wyborcy póki co są zadowoleni ¯\(ツ)/¯

Poczekaj chociaż na te obiecane 100 ustaw na 100 dni, a nie zmyślacie jakieś bzdury, chociaż jeszcze nic złego się nie wydarzyło (no oprócz jakiejś pustej baby w SSP z dzisiaj czy wczoraj).
że nikt z wyborców koalicji (poza jakimś kodostwem i innymi tego typu tworami, ale wciąż mniejszość) nie uważał że ten rząd będzie zajebisty i zrobi z Polski drugi Singapur


@Mineciarz69: ja uważałem że nie będzie idealny ale nie spodziewałem się że będzie aż tak gówniany jeśli chodzi o socjal. Mieli nie dotrzymać obietnic i nie dotrzymali - ale tylko tych które nie są socjalnymi obietnicami.
W rankingu wolności prasy, opracowanym przez Reporterów bez Granic, w roku 2007 zajmowaliśmy 56. pozycję, a w roku 2014 już 19.

@bacaa90:
Akurat ten indeks wolności prasy to jest żart, czysto subiektywny opierający się o "odczucia", w efekcie Polska jest w rankingu poniżej jakichś krajów afrykańskich gdzie się morduje dziennikarzy, tak samo USA które już w ogóle traktują pierwszą poprawkę gwarantującą wolność słowa naprawdę poważnie w 2022 były niżej niż Burkina
a ich wyborcy póki co są zadowoleni


@Ogau: za 8 lat też będą zadowoleni, tak jak wyborcy pisu są zadowoleni po ostatnich 8 latach. Ten sam poziom (wyborców, bo jako partie PO>PiS)