Wpis z mikrobloga

@krry: wg mnie nie warto przepłacać - jeśli DOT spełnia normy, to jest OK. Ale nie warto też chomikować DOTa bo po otwarciu traci swoje właściwości (wchłania wodę).
  • Odpowiedz
@krry: ten Motul bardzo dobry. tylko jak @kinollos pisze po otwarciu zużywasz, albo dzielisz się z kolegami. chyba że możesz hermetycznie zamknąć w pojemniku próżniowym aby nie ściągało wody z atmosfery.
  • Odpowiedz
olej mineralny do hamulców Shimano, lepiej kupić od nich, niż jakiś inny, ze względu na dodatkowe właściwości.


@krry: równie dobrze można zalać olejem LHM od citroena i nic się nie dzieje. A różnicy w dot 5.1 od motula/ate/bosch/k2/dowolna inna motoryzacyjna marka do srama nie będzie. Różnią się tylko ceną za litr i opakowaniem w przypadku wykorzystania ich w rowerach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kinollos @eloar @krabozwierz
Dzięki.
Problem w tym, że nie mam ani jak sie z kim tym podzielić, ani jak szczelnie zamknąć w przypadku zakupu większej ilości.
Wychodzi więc na to, że mogę albo przepłacić i wykorzystać większość, albo kupić taniej i zmarnować resztę - super opcje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kupić taniej i zmarnować resztę


@krry: wymieniać płyn w sezonie co kilka tygodni z tej jednej butelki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz