Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Uwaga! Czy tylko ja właśnie usłyszałam słowa Duncana (kolacja, nowe pary mówią o sobie), po których zbystrzała Mormonka???
"Bierz, co Ci dają" ?!?!
Dotyczyło drugiej połówki, oczywiście :)
Czy te słowa miały konsekwencje, Rosa?
*
Nie mogę z tymi nowymi parami.. blondyna poraża... a Harrison jaki nagle święty, ho ho ho...
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea:
#mafsaustralia
Rosaaaaaa!!!! Czy Jesse odejdzie? Czy zostanie? Powiedz TAK ;)) A poważnie - kiwnij głową raz lub dwa. Hm... też nie... Napisz Z lub O. Wpleć w dluższą odpowiedź tak, żeby nikt się nie zorientował ;))
  • Odpowiedz
żeby nikt się nie zorientował ;))


@MajaF1: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ,Majka ma rację, tak właśnie zrób Rosa,nikt się nie zorientuje ,a też jestem ciekawa czy Jesse odejdzie i Tarzan z nią
Majka jak widać Mormonka się rozkręca :) to raczej typowe ,ich moralność często bywa podwójna z tego co dotychczas miałam
  • Odpowiedz
Uwaga! Czy tylko ja właśnie usłyszałam słowa Duncana (kolacja, nowe pary mówią o sobie), po których zbystrzała Mormonka???

"Bierz, co Ci dają" ?!?!


@MajaF1: U nich w 4 ścianach, to pewnie nie wygląda tak różowo jak oni sami przedstawiają to na kanapach. Nie wiem co było w ostatnich odcinkach, ale jeżeli Mormonka zaczęła już powoli stawiać się Duncanowi, albo go pouczać, to później poleci wszystko siłą rozpędu. To taki typ babsztyla
  • Odpowiedz
  • 1
@cronin50: no właśnie, a teraz jest główną oskarżycielką w sprawie o pijackiego całusa i wielką dziewicą w swoim związku. Koszmar. Nie trawię baby od pierwszego spojrzenia.
  • Odpowiedz