Wpis z mikrobloga

Mirki które kiedykolwiek zamawiały ze strony Nvidii, jak długo czekaliście na swoje karty?

Zamówiłem RTX 4080 FE przez @x-kom, jako, że to oni obsługują dostawę na Polskę. Dostałem informację na maila, że zamówienie opóźnione: "Przyjęliśmy Twoje zamówienie, ale nie jest ono jeszcze gotowe do wysłania. Planujemy wysłać je 15 stycznia 2024".

Ciekawi mnie na ile realny jest ten termin wysyłki i czy mogę się spodziewać karty jeszcze w tym miesiącu.

Dzwoniłem na infolinię, ale tam wiedzą tyle co napisali w mailu. Jestem więc ciekaw, czy to standardowa sytuacja, czy mam się czegoś obawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nvidia #pcmasterrace
  • 7
  • 0
@bonus: tragedia xD skończy się na tym, że podepnę 9-letniego gtxa do złożonego przed chwilą PCta i będę cierpliwie czekał; wygląd FE jest tego wart
@letelete kupowałem ryzena 5 5600x na premierę, miał być w około tydzień, następnie 2 tygodnie. Później cena procka skoczyła o około 300zł, a z moim zamówieniem nadal cisza. Po wysłaniu maila do nich dostałem odpowiedź że są braki bo premiera i jak nie chce czekać to mogę dostać zwrot kasy... Takie fajne braki że na stronie był dostępny i ci co kupili po podwyżce dostawali przesyłkę po 3 dniach, a reszta czekać